box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

Produktų, atitinkančių nurodytus kriterijus, nerasta.

Ieškote sprendimo, kuris suteiktų jums laisvę vairuojant? Pavargote laikyti telefoną rankoje? O gal bauda už naudojimąsi telefonu atėmė iš jūsų iliuzijas? Galbūt šiuos žodžius net skaitote savo automobilio informacinėje ir pramogų sistemoje. Nors tai gali atrodyti nekenksminga, automobilių avarijos yra pagrindinė jaunesnių nei 25 metų amžiaus žmonių mirties priežastis JAV, o beveik pusė šių avarijų įvyksta dėl išsiblaškiusio vairavimo. Geriausias būdas išvengti tokio likimo - įsigyti telefono laikiklį automobilyje, kad vairuodami neblaškytumėte savo dėmesio. Šis laikiklis taip pat padės naudotis telefone integruota navigacija ir skambinti laisvų rankų įranga.

Kodėl automobilio telefono laikiklis yra gera idėja?

Yra kelios priežastys. Pirma, automobiliniai laikikliai išlaiko telefoną fiksuotoje padėtyje, todėl vairuojant nereikia į jį žiūrėti žemyn ar su juo vargti. Tai ypač svarbu, jei naudojate telefoną GPS navigacijai arba jei reikia greitai atsiliepti į skambutį. Antra, automobilinės rankenos gali padėti sumažinti nelaimingo atsitikimo riziką, nes telefono nepastebėsite, taigi ir nepastebėsite. Galiausiai automobiliniai laikikliai paprastai turi laikiklius, kuriuos galima pritvirtinti prie automobilio ventiliacijos angų arba prietaisų skydelio, todėl vairuojant nereikia rūpintis, kur padėti telefoną.

Į ką turėtumėte atsižvelgti pirkdami telefono laikiklį automobiliui?
Prieš perkant automobilio laikiklį reikia apsvarstyti keletą dalykų. Pirmiausia turite žinoti, kokio tipo telefoną turite ir ar jis suderinamas su automobilio laikikliu, kurį ketinate įsigyti. Pavyzdžiui, kai kurie automobiliniai laikikliai skirti išmaniesiems telefonams, o kituose galima laikyti planšetinius kompiuterius, pvz., "iPad" (šaltinis). Antra, įsitikinkite, kad jūsų automobilio prietaisų skydelis / ventiliacijos plotas nėra per mažas, kad automobilinis laikiklis tilptų.

Mūsų asortimente rasite įvairių tipų laikiklių, tačiau visi jie turi vieną svarbiausią bendrą bruožą - yra patikimi. Užtikriname, kad mūsų parduotuvėje įsigytas telefono laikiklis yra neprilygstamos kokybės, todėl galėsite saugiai pritvirtinti telefoną automobilyje. Pakartotinis padėties keitimas arba dažnas telefoną laikančių spaustukų naudojimas nėra problema! Mūsų gaminiai gali atlaikyti daugelį intensyvaus naudojimo metų ir yra labai vertinami mūsų klientų.

Peržiūrėkite mūsų asortimentą jau šiandien ir padovanokite dovaną, kuri ilgai išliks su jumis!

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl