box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

Daugelis žmonių kenčia nuo juodų ir baltų taškelių ant odos. Jei esate vienas iš tokių žmonių, žinote, kaip tai gali varginti. Galbūt nenorėsite viešumoje pasirodyti, pavyzdžiui, su juodais ar baltais inkštirais ant nosies. Yra paprastas būdas atsikratyti spuogų ir balkšvagrybių problemų: spuogų ir balkšvagrybių vakuumas! Šis prietaisas išsiurbia visus nešvarumus, kad jie negalėtų dar labiau pažeisti odos. Jis taip pat yra labai prieinamas, todėl verta apsvarstyti, jei turite problemų su juodaisiais ir baltaisiais inkštirais!

Kaip veikia juodų taškelių vakuumas?
Vakuuminis siurblys nuo juodų ir baltų taškelių išvalys jūsų poras naudodamas vakuumo jėgą. Jis veikia taip pat, kaip ir įprastas dulkių siurblys, tačiau yra skirtas nešvarumams nuo odos, o ne purvui ir dulkėms nuo įvairių paviršių šalinti! Viskas, ką jums reikia padaryti, tai paspausti šį prietaisą ant veido ten, kur yra juodi arba balti inkštirai. Dulkių siurblys turėtų jas susiurbti, kad būtų galima pašalinti kitais būdais (pvz., šveitimo šveitikliu). Įsitikinkite, kad siurblys nelaikote ant vienos vietos per ilgai, kitaip galite pažeisti tą odos dalį! Kada reikėtų naudoti dulkių siurblį odos priežiūrai?
Bet kokioje situacijoje, kai jaučiate diskomfortą dėl odos pažeidimų, tokių kaip juodieji ir baltieji inkštirai. Tai daugeliui žmonių sukelia bemieges naktis. Šis šluostymo būdas yra alternatyva brangiems vizitams pas kosmetologą. Mokate vieną kartą - naudojatės visą laiką!

Jei negalite atsikratyti juodųjų ar baltųjų taškelių kitomis priemonėmis, galite apsvarstyti galimybę naudoti odos dulkių siurblį. Jei bandėte nereceptinius produktus ir jie nepadėjo, metas išbandyti ką nors naujo! Juodų ir baltų taškelių vakuumas gali būti puikus būdas atsikratyti šių odos dėmių. Jis nebrangus, paprastas naudoti ir tikrai veikia! Todėl nelaukite ilgiau - įsigykite juodų taškelių ir ūsų šalinimo vakuumą jau šiandien!

Jei ieškote nebrangaus prietaiso, galinčio nuo odos pašalinti juodus ir baltus inkštirus, tuomet šluostytuvas yra atsakymas! Šis prietaisas išsiurbs visus nešvarumus, kad jie nebegalėtų pakenkti jūsų odai. Ją taip pat labai paprasta naudoti, todėl neturėsite jokių problemų pradėdami dirbti. Nelaukite ilgiau - įsigykite juodųjų ir baltųjų inkštirų siurblį jau šiandien!

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl