box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

Nešiojamieji projektoriai ir mini projektoriai

Mini projektorius Full HD LED projektorius 720p 4000lm 2000: 1170 colių Zenwire Q6 Mini projektorius Full HD LED projektorius 720p 4000lm 2000: 1170 colių Zenwire Q6
Tiekėjas: Zenwire
Kaina:

104,99 €

Regular price: 122,49 €

Lowest price: 122,49 €
vnt.
Rodyti daugiau
  • nuolaida

Mobilumas be kompromisų


Didelių ir sunkių projektavimo įrenginių era jau praeityje. Dėl technologijų pažangos šiandien galime džiaugtis technologiškai pažangiais, tačiau kompaktiškais ir lengvais projektoriais, kurie telpa į kuprinę ar krepšį. Ką tai reiškia naudotojui?

- Lengvi ir kompaktiški: Mini projektoriai paprastai sveria mažiau nei kelis kilogramus, todėl juos galima pasiimti praktiškai bet kur.
- Greitas paleidimas: Nereikia nieko montuoti ar konfigūruoti. Tiesiog pastatykite, įjunkite ir mėgaukitės projekcija.
- Universalus pritaikymas: Puikiai tinka verslo pristatymams, lauko filmų peržiūroms ar žaidimams dideliame ekrane keliaujant.

Išplėstinės funkcijos mažoje pakuotėje

Neapsigaukite dėl dydžio - mini projektoriai yra maži technologijų stebuklai, kurie siūlo daugybę funkcijų ir funkcijų, anksčiau prieinamų tik dideliuose staliniuose modeliuose.

- Aukšta vaizdo kokybė: dėl pažangių matricų ir projektavimo technologijos vaizdai yra ryškūs, ryškūs ir sodrių spalvų.
- Belaidis ryšys: Daugelyje modelių yra integruotas "Wi-Fi", todėl vaizdus galite transliuoti tiesiai iš mobiliųjų įrenginių.
- Ilgai veikiantis akumuliatorius: Kai kuriuose nešiojamuosiuose projektoriuose yra įmontuotos įkraunamos baterijos, kurios leidžia kelias valandas veikti be maitinimo šaltinio.

Estetika atitinka funkcionalumą

Nešiojamieji ir mini projektoriai ne tik puikiai veikia, bet ir puikiai atrodo. Jų dizainas apgalvotas taip, kad jie būtų ne tik funkcionalūs, bet ir estetiški.


- Modernus dizainas: Švarios linijos, minimalistinis dizainas - šie projektoriai tikrai patrauks akį ir elegantiškai atrodys bet kokioje aplinkoje.
- Intuityvus meniu ir valdymas: Paprastas valdymas užtikrina, kad net ir technologijų neišmanantys žmonės galėtų lengvai valdyti pagrindines įrenginio funkcijas.
- Tvirtumas ir ilgaamžiškumas: Nepaisant mažo dydžio, mini projektoriai yra tvirtai pagaminti ir atlaikys kasdienį naudojimą.
4. Mini projektorius kaip pramogų centras

Mini projektoriai yra ne tik darbo ar švietimo priemonės, bet ir puikūs pramogų centrai. Štai kodėl turėtumėte pagalvoti apie jų naudojimą šiame kontekste:
Kinas namuose: mini projektoriai leidžia sukurti savo kino teatrą namuose. Naudodami juos galite mėgautis filmais, televizijos serialais ir mėgstamomis programomis dideliame ekrane, neinvestuodami į brangius televizorius.
Vaizdo žaidimai: Vaizdo žaidimų entuziastai įvertins galimybę žaisti žaidimus dideliame ekrane. Mini projektoriai suteikia įtraukiančią žaidimų patirtį, kurią sunku pasiekti mažame monitoriaus ekrane.
Socialiniai susibūrimai: Organizuojant susibūrimus su draugais ar šeima, mini projektorius tampa puikia priemone bendroms nuotraukoms ir vaizdo įrašams demonstruoti, sukuriant nepakartojamą atmosferą.

Peržiūrėkite mūsų nešiojamųjų ir mini projektorių asortimentą. Tai prietaisai, puikiai tinkantys namams, darbui ir kelionėms. Maži, lengvi, universalūs - tai nauja projekcijos era!

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl