box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

Projektoriai su "WiFi Miracast" ir "Aircast

Mini projektorius Full HD LED projektorius 720p 4000lm 2000: 1170 colių Zenwire Q6 Mini projektorius Full HD LED projektorius 720p 4000lm 2000: 1170 colių Zenwire Q6
Tiekėjas: Zenwire
Kaina:

104,99 €

Regular price: 122,49 €

Lowest price: 122,49 €
vnt.
Rodyti daugiau
  • nuolaida
Projektorius Full HD 4K 24000lm WiFi SMART TV MULTIMEDIA Automatinio fokusavimo projektorius Projektorius Full HD 4K 24000lm WiFi SMART TV MULTIMEDIA Automatinio fokusavimo projektorius
Tiekėjas: Zenwire
Kaina:

474,99 €

Regular price: 499,99 €

Lowest price: 475,00 €
vnt.
Rodyti daugiau
  • nuolaida
Projektorius LED projektorius 4K Full HD 17400lm 580ansi 6000: 1 220 '' WiFi Bluetooth Zenwire Yg550 Projektorius LED projektorius 4K Full HD 17400lm 580ansi 6000: 1 220 '' WiFi Bluetooth Zenwire Yg550
Tiekėjas: Zenwire
Kaina:

264,99 €

Regular price: 287,49 €

Lowest price: 287,49 €
vnt.
Rodyti daugiau
  • nuolaida

Aukščiausio lygio belaidis projektavimas

Šiuolaikinės technologijos nuolat tobulėja ir siūlo naudotojams vis pažangesnius sprendimus. Viena iš tokių naujovių projektorių pasaulyje - galimybė transliuoti vaizdus belaidžiu ryšiu naudojant Miracast ir Aircast technologijas. Ką tai reiškia jums?

- Lankstumas: nesvarbu, ar vaizdo šaltinis yra išmanusis telefonas, planšetinis kompiuteris, ar nešiojamasis kompiuteris - galite belaidžiu ryšiu siųsti vaizdą į projekcinį ekraną.
- Jokių nereikalingų kabelių: Pamirškite apie negražius kabelius, besidriekiančius per grindis. Naudodami "Miracast" ir "Aircast" technologijas, jūsų kambarys taps estetiškesnis.
- Greita ir patogu: Prijungti ir mėgautis puikia projekcijos kokybe užtruks vos kelias sekundes.

Pažangi technologija, užtikrinanti komfortą

Projektoriai su "WiFi Miracast" ir "Aircast" yra ne tik modernūs, bet ir patogūs naudoti kasdien. Pagrindinės funkcijos, kurias tikrai įvertinsite:

- Automatinis prisijungimas:
- Aukšta vaizdo kokybė: belaidis srautinis perdavimas nereiškia, kad kokybė prastėja. Mėgaukitės sklandžiu ir ryškiu vaizdu be trukdžių.
- Universalumas: "Miracast" ir "Aircast" technologijos suderinamos su daugeliu įrenginių, nepriklausomai nuo operacinės sistemos.

Estetika ir funkcionalumas

Rinkdamiesi projektorių iš mūsų asortimento, renkatės gaminį, kuriame pažangios technologijos derinamos su estetišku dizainu. Mūsų projektorių privalumai:

- Modernus dizainas: Dėl minimalistinio dizaino projektorius puikiai atrodys bet kokiame interjere.
- Intuityvus naudojimas: Dėl paprastų meniu ir aiškios sąsajos naudotis projektoriumi - vienas malonumas.
- Techninė pagalba: Mūsų bendrovė teikia visapusišką pagalbą iškilus bet kokiems klausimams ar techninėms problemoms.

Peržiūrėkite mūsų projektorių su "WiFi Miracast" ir "Aircast" funkcija asortimentą. Garantuojame, kad šie prietaisai pateisins net pačių reikliausių klientų lūkesčius. Mūsų pasiūlymas - tai geriausia kokybė ir modernumas.

Projektoriai su "Miracast" ir "Aircast" technologijomis taip pat yra ekologiška alternatyva tradicinėms projektavimo sistemoms. Šie įrenginiai, kuriems nereikia kabelių ir kurie efektyviau naudoja energiją, padeda sumažinti energijos suvartojimą ir poveikį aplinkai. Jie yra idealus sprendimas tiems, kurie rūpinasi aplinka ir nori prisidėti prie planetos apsaugos.

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl