box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

SMART projektoriai su "Android" arba "Linux", palaikantys "WiFi

Projektorius "WiFi" "Android TV" FULL HD 4K 550 ansi Automatinis fokusavimas telefonui Projektorius "WiFi" "Android TV" FULL HD 4K 550 ansi Automatinis fokusavimas telefonui
Tiekėjas: Zenwire
Kaina:

250,00 €

Regular price: 274,99 €

Lowest price: 274,99 €
vnt.
Rodyti daugiau
  • nuolaida
  • naujas
  • nuolaida
Projektorius Full HD 4K 9000lm 300ansi 2000:1 WiFi 2,4/5 GHz Android 9 Bluetooth 5.0 HDMI USB Zenwire e520h Projektorius Full HD 4K 9000lm 300ansi 2000:1 WiFi 2,4/5 GHz Android 9 Bluetooth 5.0 HDMI USB Zenwire e520h
Tiekėjas: Zenwire
Kaina:

199,99 €

Regular price: 212,49 €

Lowest price: 212,49 €
vnt.
Rodyti daugiau
  • nuolaida

Aukščiausio lygio technologijos ir našumas

Šiame skaitmeninės transformacijos amžiuje tikimės ne tik funkcionalios, bet ir technologiškai pažangios įrangos. Mūsų projektoriai šiuos lūkesčius atitinka 100 %. Štai keletas pagrindinių savybių, kuriomis išsiskiria mūsų gaminiai:

- Įvairios techninės specifikacijos:
- Pažangios operacinės sistemos: siūlome įvairaus galingumo projektorius - nuo 4800 liumenų modelių, idealiai tinkančių kasdieniam naudojimui namuose, iki profesionalių įrenginių, kurių galia viršija 10000 liumenų, skirtų sudėtingesnėms projekcijų aplinkoms.
- Pažangios operacinės sistemos: Rinkdamiesi iš "Android" ir "Linux", galite būti tikri, kad įrenginys veiks sklandžiai ir stabiliai.
- WiFi palaikymas: Mūsų projektoriai, prijungti prie belaidžio tinklo, sėkmingai pakeis tradicinius televizorius, todėl galėsite naudotis įvairiausiu interneto turiniu.

Gerai apgalvoti sprendimai naudotojų patogumui užtikrinti

Komfortas ir patogumas - tai raktas į kiekvieno naujųjų technologijų entuziasto širdį. Būtent tai siūlo mūsų projektoriai:

- Automatinis fokusavimas: keičiate projektoriaus padėtį? Nereikia rūpintis fokusavimu - prietaisas tai padarys už jus automatiškai.
- Projekcijos dydis:
- Įmontuoti garsiakalbiai: Galimybė projektuoti iki 200 colių - tai kinematografinė patirtis patogiai įsitaisius namuose.
- Įmontuoti garsiakalbiai: Dėl jų jums nereikės investuoti į papildomą garso įrangą - mūsų projektoriai užtikrins aiškų ir garsų garsą peržiūros metu.

Universalumas ir suderinamumas

Mūsų SMART projektoriai yra ne tik pažangios technologijos, bet ir universalūs. Jie siūlo:

- Populiarių platformų palaikymas: "Netflix", "YouTube", "HBO GO" ir daug kitų nuotolinio valdymo pulteliu pasiekiamų transliacijos paslaugų.
- Prievadų įvairovė: HDMI, VGA, USB ir daugybė kitų įėjimų, prie kurių galima prijungti beveik bet kokį įrenginį.
- Srautinio perdavimo funkcija: sklandus vaizdo ir garso transliavimas per "Miracast" arba "Bluetooth".

Kiekvienas iš mūsų įsigytas "Zenwire" projektorius turi reikiamus priedus - maitinimo šaltinį, nuotolinio valdymo pultą, kabelį ir valymo šluostę. Siekdami, kad mūsų klientai būtų patenkinti, taip pat pridedame išsamų naudotojo vadovą. Kviečiame susipažinti su visa mūsų pasiūla ir išsirinkti projektorių, kuris atitiks visus jūsų lūkesčius. Mūsų pasiūla patenkins net ir išrankiausių naudotojų poreikius.
Taip pat galime pasigirti labai teigiamais klientų atsiliepimais apie mūsų siūlomus projektorius. Ypač giriama mūsų "Android" arba "Linux" išmaniųjų projektorių vaizdo kokybė, taip pat sklandus mūsų gaminių sujungimas su įrenginiais belaidžiu ryšiu.

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl