Apie mus

"Zenwire" yra Lenkijos prekės ženklas, kurio specializacija - prekyba elektroniniais produktais. Pagrindinė mūsų produktų kategorija - USB-C adapteriai ir šakotuvai bei GSM priedai. Mūsų asortimentas nuolat plečiasi, o mes diegiame naujus inovatyvius gaminius ir sprendimus, kad patenkintume reiklių klientų poreikius.

Mūsų siūlomi gaminiai visų pirma pasižymi aukšta atlikimo kokybe už prieinamiausią kainą. Santykiai su klientais mums yra labai vertingi, todėl kiekviename užsakymo proceso etape stengiamės teikti aukščiausio lygio paslaugas.

Zenwire.eu yra mūsų oficiali svetainė, kurioje galite tiesiogiai įsigyti "Zenwire" produktų. Galite tikėtis greito užsakymo apdorojimo per 24 valandas ir efektyvaus aptarnavimo po pardavimo. Teikiame aukščiausio lygio paslaugas kiekviename sandorio etape.

Jei turite klausimų, visada mielai patarsime ir padėsime! :)

Esame atviri bendradarbiavimui su kitais verslo subjektais. Jei norite parduoti mūsų gaminius, nedvejodami susisiekite su mumis. Pasiūlysime patrauklias kainų sąlygas ir paramą.

Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su žurnalistais, tinklaraštininkais, youtuberiais ir technologijų pramonės influenceriais! Jei turite savo žiniasklaidos priemonę, susisiekite su mumis, pristatykite savo profilį ir kartu pasiūlysime idėjų, kaip galėtume padėti vieni kitiems :).

 

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl