box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

Produktų, atitinkančių nurodytus kriterijus, nerasta.

Kada turėtumėte įsigyti bekontaktį termometrą?
Atsakymas į šį klausimą priklauso nuo jūsų poreikių. Nekontaktiniai infraraudonųjų spindulių termometrai yra tiksliausias termometrų tipas, nes jie matuoja kūno temperatūrą neliečiant. Vaikams jie yra neskausmingi ir greiti - matavimas trunka apie 3 sekundes! Be to, priešingai nei tradiciniai gyvsidabrio ar alkoholio prietaisai, kurie gali būti nepatogūs, jiems nereikia ilgai stovėti vietoje. Todėl jį rekomenduojama naudoti tėvams su vaikais, pagyvenusiems žmonėms, kuriems reikia pagalbos matuojant temperatūrą, sportininkams, kurių veikla gali sukelti karščio stresą, kol šis dar netapo akivaizdus, ir visiems, kurie nori greitai gauti tikslius duomenis.

Kaip veikia infraraudonųjų spindulių termometras?
Nekontaktiniai infraraudonųjų spindulių termometrai matuoja temperatūrą nustatydami objekto skleidžiamos šilumos kiekį. Jie turi lęšį, kuris fokusuoja ir koncentruoja spinduliuotę, kuri vėliau matuojama pagal aplinkos spinduliuotę, siekiant nustatyti kūno temperatūrą. Skirtingai nuo kontaktinių prietaisų, juos galima naudoti nepatogiose ar sudėtingose situacijose, kai vaiko negalima liesti, pavyzdžiui, kai jis miega.

Kokie kiti bekontakčio infraraudonųjų spindulių termometro naudojimo privalumai?
Jais galima matuoti objektų temperatūrą, o tai naudinga gaminant maistą arba diagnozuojant augintinių karščiavimą. Kai kurie modeliai netgi turi lazerines rodykles, kad galėtumėte tiksliau nusitaikyti! Be to, palyginti su daugeliu tradicinių termometrų, su kuriais susiduriama su tam tikromis problemomis, jie yra labai prieinami.

Kurį infraraudonųjų spindulių termometrą turėčiau įsigyti?
Tai priklauso nuo jūsų konkrečių poreikių. Pirmiausia reikia pasirinkti bekontakčius ir kontaktinius prietaisus, nes jų funkcijos labai skiriasi. Jei ieškote termometro daiktų ir žmonių temperatūrai matuoti, reikia tokio, kurio matavimo diapazonas būtų platus. Zenwire.eu rasite geriausius bekontakčius termometrus rinkoje!

Mūsų termometrai yra sertifikuoti medicinos prietaisai, pasižymintys patikimumu ir ilgaamžiškumu. Taigi siekite kokybės, kurios pavydi kiti, ir užsisakykite nekontaktinį termometrą iš mūsų jau šiandien! Kviečiame susipažinti su likusia mūsų pasiūla, kuri tikrai jus maloniai nustebins. Jei turite klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis.

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl