box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

KOKĮ PULSOKSIMETRĄ, SERTIFIKUOTĄ PIRŠTŲ PULSOKSIMETRĄ TURĖČIAU PASIRINKTI?
Atsižvelgdami į jūsų poreikius, siūlome jums aukštos kokybės pirštų pulsoksimetrą svarbiems gyvybiniams požymiams, tokiems kaip deguonies prisotinimas ir pulso dažnis, matuoti. Mūsų parduotuvėje rasite pirštų pulsoksimetrą, kurio reikia tiksliam matavimui.

PULSOKSIMETRAS, KAM JIS NAUDOJAMAS?
Piršto pulsoksimetru galima išmatuoti oro prisotinimą ir pulso dažnį, o tai ypač naudinga stebint svarbius gyvybinius požymius, pvz., virusinės infekcijos metu. Mūsų parduotuvėje rasite aukštos kokybės pulsoksimetrų, kurie atlieka tikslius matavimus. Svarbu, kad šis prietaisas būtų tinkamai sukalibruotas - tik tada jis rodys tikslius rodmenis, atitinkančius tikrinamo asmens sveikatos būklę.

KAM SKIRTAS PIRŠTO PULSOKSIMETRAS?
Pirštų pulso matuoklis yra naudingas prietaisas:

- senjorai,

- vaikai

- suaugusieji

- darbuotojai,

kitaip tariant, visiems! Verta pasirūpinti papildomu saugumu naudojant tokį prietaisą kaip pirštų pulsoksimetras. Šiuo metu tai yra prietaisas, kuriuo prireikus galima greitai nustatyti pirminę diagnozę ir kuris yra prieinamas kiekvienam. Juo galima naudotis ne tik ligoninėse, sveikatos centruose ar gydytojų kabinetuose - galite turėti savo asmeninį prietaisą, kuriuo galėsite naudotis bet kuriuo metu. Dėl mažo dydžio galėsite jį pasiimti su savimi, kad ir kur eitumėte.

MEDICININIS SATURATORIUS
Ant piršto esančiu medicininiu saturatoriumi galėsite išmatuoti kraujo prisotinimo lygį, t. y. deguonies prisotinimo lygį kraujyje. Tai atliekama paprastai ir neinvaziniu būdu - ant piršto uždėjus saturatorių. Palaukę šiek tiek laiko, gausite matavimo rezultatą. Šis prietaisas ypač naudingas pagyvenusiems ir sergantiems įvairaus amžiaus žmonėms. Sotumas yra vienas patikimiausių parametrų, kai kalbama apie sveikatą. Pandemijos metu saturatoriai išpopuliarėjo ir dabar yra vienas iš dažniausiai perkamų prietaisų (po termometrų), skirtų naudoti namuose. Verta paminėti, kad soties matavimas gali išgelbėti gyvybę ir dažnai nuo matavimo rezultatų priklauso, ar greitoji pagalba bus išsiųsta pas pacientą.

Kodėl verta pirkti pulsoksimetrą Zenwire.eu?
Sertifikavimas - raktinis žodis. Mūsų prietaisai atitinka galiojančius standartus ir turi atitinkamus sertifikatus, leidžiančius juos naudoti kaip gyvybinių funkcijų matavimo priemones. Verta atkreipti dėmesį į šiuos klausimus, nes šiuo metu daug nesąžiningų pardavėjų bando parduoti klientams abejotinos kokybės pulsoksimetrus, kurie nėra patikimi ir gali kelti pavojų sveikatai ar net gyvybei. "Zenwire" savo gaminiams suteikia garantiją - žinome, koks svarbus jūsų ir jūsų artimųjų saugumas.

Kviečiame susipažinti su parduotuvės pasiūla.

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl