USB-C HUB prijungimo stotis 16in1 Display Link 3x HDMI USB 3.0 Mini Jack Ethernet 1000Mbps SD, skirta Macbook M1 M2 Zenwire DS933

Huby i adaptery USB-C - Zenwire - Najnowsze trendy
 • nuolaida
Prieinamumas: Didelis prieinamumas sandėlyje ! Užsisakykite šiandien !
Paskelbta: Kup do 16:45 - otrzymaj paczkę w następnym dniu roboczym!
Pristatymas: Į kainą neįskaičiuotos galimos mokėjimo išlaidos patikrinti pristatymo būdus
Kaina: 199,99 € 209,99 € 199.99
Mažiausia kaina per 30 dienų iki akcijos: 200,00 € If the product is sold for less than 30 days, the lowest price since the product went on sale is displayed.
kiekiai vnt.
 • Pirkite ir gaukite 790 parodyti KLUBAS.
 • Iškeiskite juos į produktus ir nuolaidas būsimiems pirkiniams [?]
product-return

Sklandus grįžimas į Lietuvos tašką

box-orange

Pristatymas per 2-5 darbo dienas [?]

star

Pirkite su pasitikėjimu. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

express-delivery

Gausite sekimo numerį, kad galėtumėte sekti siuntą.

calendar

Grąžinimo terminas iki 14 dienos

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai

Produkto įvertinimas
Tiekėjas: Zenwire
Prekės kodas/SKU: 7775643

apibūdinimas

DISPLAY LINK HUB USB-C ADAPTERIS 16W1 ZENWIRE SU PRIESTAIS: 3X HDMI, 2X USB 3.0 + 2X USB 2.0, SD IR MICRO SD (MAKS. 2 TB), MINI JACK (AUSINĖS IR MIKROFONAS), GIGABIT ETHERNET RJ-45 1000 MBPS, USB -C DUOMENŲ PERDAVIMAS, USB-C MAITINIMO TIEKIMAS 100 W GREITAS ĮKROVIMAS

✅ Pavargote ieškoti USB-C šakotuvo savo Macbook su M1 / M2 procesoriumi, kuris yra suderinamas ir palaikys kelis HDMI monitorius išplėtimo ir veidrodžio režimu? Mes turime jums sprendimą. „Zenwire Display Link“ prijungimo stotelė.

 • „Display Link“ standarto palaikymas, galimybė vienu metu dirbti su trimis monitoriais – prijungimo stotyje yra įmontuotas papildomas lustas, kuris, įdiegus „ Display Link “ programinę įrangą, leis naudoti kelis papildomus monitorius Extend Mode arba Veidrodinis režimas net Macbook M1 ir M2 , taip pat Windows, Android ir kt. Maksimalus, kurį galite gauti, yra 4K@30Hz ir 2K@50Hz.
 • „Display Link“ leidžia perduoti garso ir vaizdo signalą net per įprastą USB 3.0 arba USB-C prievadą su 3.1 arba 3.0 palaikymu. Tokiu atveju galite naudoti iki dviejų monitorių 2x 2K@50Hz išdėstymu.
 • 3x HDMI – vienas iš nedaugelio rinkoje esančių adapterių, leidžiančių vienu metu prijungti iki 3x HDMI monitorių.
 • Dokas turi net 16 jungčių. Tai suteikia išskirtinį universalumą.
 • USB-C Power Delivery 100 Fast Charge – leidžia greitai įkrauti „MacBook“ ir tuo pačiu metu naudoti šakotuvą bei suteikia papildomos energijos, pvz., išoriniams diskams,
 • Gigabit Ethernet RJ-45 1000 Mbps – užtikrina greitą duomenų perdavimą iki 1000 Mbps greičiu
 • 4 USB jungtys. 2x USB 3.0 + 2x USB 2.0 – USB 3.0 perdavimas 5 Gb/s iki 10 kartų greičiau nei USB 2.0 + 2x USB 2.0
 • SD ir micro SD kortelių palaikymas iki 2TB
 • Aukšta medžiagų kokybė. Aliuminio korpusas.
 • Suderinamas su Macbook M1 ir M2 ir daugiau! Taip pat esant HDMI išplėstiniam režimui.

Naujausias 2023 m. modelis, pažangiausia versija.

„Zenwire DisplayLink 16-in-1“ prijungimo stotelė. Padidinkite nešiojamojo kompiuterio ar „Macbook“ universalumą, našumą ir galimybes. Galimybė palaikyti iki trijų monitorių vienu metu.

Zenwire adapteris leidžia vienu metu prijungti iki trijų monitorių , todėl kiekviename iš jų galite rodyti atskirą turinį . Jis palaiko daugybę bendradarbiavimo su vaizdus perduodančiais įrenginiais režimų, įskaitant:

 • ✅ Veidrodinis režimas – nešiojamojo kompiuterio ekrano kopijavimas išoriniame įrenginyje. Tas pats turinys kiekviename monitoriuje.
 • ✅ Išplėstinis režimas – išorinio ekrano naudojimas kaip papildomas darbalaukis, kuriame galima rasti papildomo turinio. Palaikydami „Display Link“, šią funkciją taip pat galite naudoti „Macbook M1“ ir „M2“. Kiekviename iš trijų monitorių galite rodyti skirtingą turinį.
 • Naudodami šią funkciją naudokite įrenginius efektyviau.

  JUNGTYS, KURIAS TURI JŪSŲ KOMPIUTERIS, TURI ĮTAKOS DOKO STOTIES VEIKIMUI:

 • Norėdami vienu metu naudoti tris monitorius, įsitikinkite, kad jūsų įrenginys palaiko Thunderbolt 3.0 arba 4.0 arba USB-C prievadą su Display Port palaikymu arba Alt Mode su maitinimo tiekimo palaikymu. Tokiu būdu vienas monitorius gali palaikyti iki 4K@30Hz, o kiti du 2K@50Hz.
 • Jei jūsų įranga neturi aukščiau paminėtų jungčių, nesijaudinkite! Vis tiek galite naudoti „Display Link“ doką, net prijungę jį prie įprasto USB 3.0 arba USB-C prievado, suderinamo su USB 3.0 arba USB 3.1. Tada galėsite naudoti du papildomus monitorius vietoj trijų. Tokiu atveju du monitoriai gali palaikyti ne daugiau kaip 2K@50Hz.
 • ZENWIRE 16W1 DISPLAY LINK USB-C ADAPTERIS TURI ŠIAS JUNGTIS:

  1. ✅ RJ-45  Gigabit Ethernet 1000 Mbps – užtikrinkite itin greitą internetą ir naudokitės juo be vėlavimų, vėlavimų ar WiFi pertrūkių.
  2. ✅ 3x HDMI –  galimybė vienu metu prijungti iki trijų monitorių išplėtimo ir veidrodžio režimu, taip pat ir Macbook M1 ir M2: 1x 4K@30Hz + 2x 2K@50Hz.
  3. ✅ 4 USB jungtys. 2x USB 2.0 taip pat suderinamas su USB 3.0 + 2x USB 2.0.
  4. ✅ USB-C su Power Delivery 3.0 100 W palaikymu – naudokite adapterį ir vienu metu įkraukite savo Macbook / nešiojamąjį kompiuterį, suteikite greitą įkrovimą ir papildomą maitinimą prie jo prijungtiems priedams.
  5. ✅ USB-C prievadas, skirtas prijungti laidą, jungiantį doką prie kompiuterio.
  6. ✅ Lizdas, skirtas prijungti 5V 2a maitinimo adapterį, kad sujungimo stotis būtų papildomai maitinama.
  7. ✅ 2x Mini lizdas ausinėms / garsiakalbiams ir mikrofonui – prie šių jungčių prijunkite ausines, mikrofoną ar garsiakalbius.
  8. ✅ USB-C duomenų perdavimas –  prievadas, naudojamas duomenims perduoti tarp kompiuterio ir prie USB-C prijungtų įrenginių, tokių kaip telefonas, išorinė USB atmintinė ir kt.
  9. ✅ 2x USB 3.0 – tai  10 kartų greitesnis nei USB 2.0 .
  10. ✅  Micro SD/TF  kortelių skaitytuvas – nuskaito 2TB korteles.
  11. ✅ Micro SD kortelių skaitytuvas – nuskaito 2TB korteles.
  12. ✅ USB-C 3.1 / Thunderbolt 3.0 kištukas –  leidžia prijungti adapterį prie įrenginio USB tipo C lizdo.

  16IN1 ZENWIRE DISPLAY LINK DOKO STOTIES SAVYBĖS:

  • ✅ Naujausių technologijų palaikymas 2023 m. – naudokite adapterį, kuris palaiko naujausius jungčių standartus, tokius kaip: Display Link, HDMI 4K@30Hz, gigabit Ethernet 1000 Mbps, Power Delivery 100W
  • ✅ Display Link – naujiena rinkoje, galimybė prijungti kelis monitorius, net kai jūsų kompiuterio vaizdo plokštė palaiko tik vieną. Sprendimas, leidžiantis vienu metu prie „Macbook M1“ ir „M2“ prijungti iki trijų monitorių „Extend“ ir „Mirror“ režimais. Be to, „Display Link“ dėka prie kompiuterio galite prijungti du papildomus monitorius, net jei jo vaizdo plokštė palaiko tik vieną.
  • ✅ Plug & Play –  adapteris veikia iš karto po prijungimo prie tikslinio įrenginio. Norėdami visiškai naudoti „Display Link“, turite atsisiųsti programinę įrangą iš gamintojo svetainės.
  • ✅ Galimybė vienu metu prijungti iki trijų monitorių -  Maksimalus vienas iš monitorių 4K@30Hz raiška ir kiti du 2K@50Hz.
  • ✅ Universalumas – veikia įrenginiuose su Apple Mac OS, taip pat Windows, Linux ir Android.
  • ✅ Sauga –  adapteris atitinka CE ir ROHS standartus, todėl yra saugus jums ir aplinkai.
  • ✅ Modern Chip - įmontuota  apsauga nuo perkaitimo.

  ADAPTERIS PALAIKIA SAMSUNG DEX IR HUAWEI EASY PROJEKCIJĄ.

  „Samsung DEX“ ir „Huawei Easy Projection“ dėka prijunkite savo išmanųjį telefoną prie adapterio ir naudokite jį kaip kompiuterį.

  RODYTI NUORODĄ. PASIEKITE MAKSIMALŲ NAŠUMĄ PALAIKYDAMI IKI TRIJŲ HDMI MONITORIŲ VIENU METU.

  • Darant prielaidą, kad jūsų nešiojamasis kompiuteris palaiko Thunderbolt 3.0 arba 4.0 arba USB-C su Display Port arba Alt Mode palaikymu ir maitinimo tiekimu. Dokas leidžia rodyti turinį trijuose monitoriuose iki 4K 30 Hz viename iš monitorių ir 2K 50 Hz kituose dviejuose. „Display Link“ adapteris taip pat yra suderinamas su mažesne raiška.
  • Jei jūsų nešiojamasis kompiuteris neturi aukščiau paminėtų jungčių, bet turi USB 3.0 arba USB-C su USB 3.0 arba USB 3.1 palaikymu, vis tiek galite naudoti Display Link prijungimo stotelę ir prijungti iki dviejų išorinių monitorių, kurių skiriamoji geba yra 2K@ 50 Hz prie jo.
  • „DisplayLink“ veikia „Mac Os“, „Windows“, „Android“, „Linux“.

  PADIDINKITE SAVO MACBOOK M1 M2 NAŠUMĄ NAUDODAMI ZENWIRE DOKĄ SU DISPLAY LINK.

  Verta žinoti, kad Macbook’ai su M1 ir M2 procesoriais leidžia palaikyti tik vieną papildomą monitorių. Daugeliui vartotojų tai gali būti nemalonu ir, deja, dauguma rinkoje esančių adapterių šios problemos neišsprendžia, ypač kai kalbama apie išplėtimo režimą (atskiras turinys kiekviename iš papildomų ekranų). Šios problemos sprendimas yra „Zenwire Dock“ su „Display Link Support“, kuris leidžia vienu metu naudoti kelis monitorius, net nepaisant dabartinių „Macbook“ apribojimų.

  Naudokite iki trijų monitorių ir kiekviename rodykite skirtingą turinį naudodami Zenwire 16-in-1 DisplayLink doką, taip pat ir Macbook M1 ir M2. Atsikratykite apribojimų.

  SUDERINAMUMAS SU ĮRENGINIAIS:

  • ✅Apple  MacBook 12 (2015-2023), Pro 13, Pro 15 (2016-2023), Macbook Air (2018-2023), Macbook Pro 16 (2021-2023), iPad Pro su USB C jungtimi, suderinamas su Macbook su procesoriais M1, M1x ir su M2 procesoriais
  •  Bet koks Windows kompiuteris ir nešiojamasis kompiuteris su atitinkama sistemos versija ir USB-C lizdu su Thunderbolt 3.0 arba 4.0 palaikymu arba USB-C ekrano prievadu su maitinimo tiekimo palaikymu.
  •  Kiti Linux ir Android įrenginiai su USB-C lizdu su Thunderbolt 3.0 arba 4.0 palaikymu arba USB-C ekrano prievadu su maitinimo tiekimo palaikymu.

  Ir daugelis kitų įrenginių, kuriuose yra USB C prievadas, palaikantis Display Port arba Thunderbolt 3.0 arba Thunderbolt 4.0.

  SUDERINAMUMAS SU SISTEMA:

  • ✅ Windows 11, 10, 8, 7
  • ✅Apple Mac OS – palaiko išplėtimo režimą Macbook M1 ir M2 per Display Link.
  • ✅Linux/Ubuntu
  • ✅ Android

  Adapteris taip pat gali veikti su išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais su USB-C prievadu.

  ĮEIKITE Į GARSO PASAULĮ SU MINI JACK PRIJUNGTAIS

  Prijungimo stotyje yra mini Jack jungtys ausinėms ir garsiakalbiams  , tai reiškia, kad galite prijungti, be kita ko:

  • ✅ Mikrofonas
  • ✅ Garsiakalbiai
  • ✅ Ausinės su mikrofonu
  • ✅ ir kiti

  „DISPLAYLINK“ PRIJUNKITE KELIS EKRANUS „EXTEND / ALT“ REŽIMU PRIE „MACBOOK M1“, „M2“ IR KITŲ.

  • „Display Link“ programinė įranga ir papildomas specialus mikroschemų rinkinys „Zenwire“ prijungimo stotyje leidžia vienu metu naudoti iki trijų HDMI monitorių išplėtimo režimu . Net ir Macbook M1 ir M2 bei kitose versijose.
  • Dėl Display Link palaikymo savo įrenginyje galite naudoti kelis papildomus monitorius, net jei jo vaizdo plokštė palaiko tik vieną papildomą monitorių.
  • „Display Link“ leis prie kompiuterio prijungti iki dviejų papildomų monitorių, net prie USB 3.0 arba USB-C jungčių su 3.0 ar 3.1 palaikymu.
  • „Display Link“ programinę įrangą galite atsisiųsti nemokamai iš programos teikėjo svetainės adresu synaptics.com , esančioje „Display Link“ skiltyje. Diegimas paprastas, greitas ir nemokamas.

  „Display Link“ programinė įranga pasiekiama „Mac OS“, „Windows“, „Android“, „Chrome“ OS ir „Ubuntu“.

  MĖGAUKITĖS ZENWIRE USB-C DISPLAY LINK 16-IN-1 ADAPTERIU ATLIKDAMI KELIS PAPRASTUS VEIKSMUS.

  1. Pirmiausia įdiekite „Display Link“ programinės įrangos atsisiuntimą iš programinės įrangos pardavėjo svetainėje synaptics.com skiltyje „Display Link“. Norint išnaudoti visas šios prijungimo stoties galimybes, būtina įdiegti šią programinę įrangą.
  2. Prijunkite USB maitinimo laidą 5V 2A maitinimo adapterį (pridedamas) prie šakotuvo ir USB maitinimo adapterio (USB maitinimo adapteris neįtrauktas. Veiks dauguma USB įkroviklių, palaikančių Quick Charge 3.0 arba 5V 2A).
  3. Prijunkite USB-C prie USB-C laidą, prijungdami kompiuterį prie šakotuvo ir kompiuterio / nešiojamojo kompiuterio / „Macbook“ (pridedama).
  4. Paspauskite maitinimo mygtuką ant šakotuvo, kad jį paleistumėte. Sužinosite, ar šakotuvas veikia, kai stebulės šviesos diodas užsidegs mėlynai.
  5. Prijunkite įrenginius ir laidus prie koncentratoriaus, kurį norite naudoti, ir mėgaukitės jo veikimu :).

  Programos skydelyje Display Link galite konfigūruoti monitorių rodymo išdėstymą pagal savo dabartinius poreikius.

  „ZENWIRE“ PRIJUNGIMO STOTELĖ, PALAIKANTI „DISPLAY LINK“. KODĖL VERTA RINKTIS?

  • „DisplayLink“ lustas leis vienu metu prijungti iki trijų HDMI monitorių, todėl galėsite juos naudoti „Extend“ ir „Mirror“ režimu net „Macbook M1“ ir „M2“. Kitaip tariant, kiekviename monitoriuje galite rodyti skirtingą turinį ir siųsti į juos garso bei vaizdo signalus.
  • Galimybė vienu metu prijungti du ar tris monitorius , net jei kompiuterio vaizdo plokštė leidžia prijungti tik vieną monitorių.
  • Galimybė naudoti du papildomus monitorius, net kai prijungiate doką prie įprasto USB 3.0 arba USB-C su 3.1 arba 3.0 palaikymu. Taigi galite prijungti du papildomus monitorius, net jei jūsų kompiuteris iš esmės nepalaiko šios funkcijos.
  • Net 16 jungčių užtikrina didelį universalumą.
  • Galimybė prijungti per kabelį užtikrina bet kokį prijungimo stotelės išdėstymą ant stalo ar kito paviršiaus, kad būtų užtikrintos tinkamos ergonominės savybės ir estetika.
  • Naujausių technologijų palaikymas užtikrina aukščiausio lygio naudojimą.
  • Aukšta gaminio kokybė.

  KODĖL ŠIO PRODUKTO KAINA DIDESNĖ NEI DAUGELIO KITŲ RINKOJE ESANČIŲ CENTRŲ?

  Šį skirtumą pirmiausia nulėmė technologija, kuria buvo įrengta ši doko stotis. „DisplayLink“ palaikymui reikia naudoti pažangią elektroniką ir papildomus komponentus, todėl tokio adapterio gamybos sąnaudos yra kelis kartus didesnės. Šiuo metu tai yra vienintelis būdas, leidžiantis prie Macbook M1 M2 prijungti kelis papildomus monitorius Extend režimu. Be to, šios doko stoties dėka vaizdą galite perkelti net per įprastą USB 3.0, o tai taip pat neįmanoma su daugeliu kitų adapterių. Produktas yra aukštos kokybės, pagamintas iš geriausių pramonėje naudojamų medžiagų.

  SU ZENWIRE 16IN1 DISPLAY LINK ADAPTERIU GAUSITE:

  • ✅ USB-C Display Link 16in1 Zenwire prijungimo stotelė
  • ✅ USB-C prie USB-C laidas, skirtas prijungti kompiuterį prie doko stotelės.
  • ✅ Papildomas USB-C prie USB 3.0 laidas, skirtas prijungti doko stotelę prie kompiuterio per USB 3.0 prievadą.
  • ✅ USB laidas prijungimo stotelės maitinimui į 5V 2A lizdą
  • ✅ Skoninga pakuotė
  • ✅  Naudojimo instrukcija

  UNIKALUS MOBILUMAS DĖL KOMPAKTŲ MATMENŲ:

  • Matmenys: 205x77x23 mm (milimetrais)
  • Svoris: 300g (g)
  • USB-C į USB-C laido ilgis: 82 cm
  • USB 2.0 laido ir 5V 2A maitinimo adapterio ilgis: 120 cm
  • Spalva: Sidabras (sidabras)

  Siuntimo išlaidos Į kainą neįskaičiuotos galimos mokėjimo išlaidos

  Pristatymo būklė:
  Rinkinyje pigiau!
  aukštyn
  Parduotuvė veikia peržiūros režimu
  Peržiūrėkite visą puslapio versiją
  Sklep internetowy Shoper.pl