box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

Produktų, atitinkančių nurodytus kriterijus, nerasta.

Jei namuose jaučiatės nesaugiai, esate ne vienas. Todėl svarbu pasirūpinti, kad namai būtų kuo saugesni, ypač kai jūsų juose nėra. Vaizdo domofonas yra labai naudingas, nes užtikrina tokį saugumą kaip niekada anksčiau. Kyla klausimas: kaip veikia vaizdo domofonas? Kada turėtumėte jį įsigyti savo namams?

Kaip veikia vaizdo domofonas?

Vaizdo domofonas veikia taip, kad įėjimo mygtuką paspaudęs asmuo gali tiesiogiai bendrauti su viduje esančiu asmeniu per įrengtą kamerą ir mikrofoną. Iš tikrųjų galite juos matyti ir su jais kalbėtis - neatidarydami durų ar lauko vartų (todėl jūsų namai tampa neapsaugoti nuo įsilaužėlių).
Įdiegus vaizdo domofoną, namų savininkams ir jų šeimoms suteikiama papildoma apsauga ir ramybė. Nesvarbu, ar esate darbe, tvarkote reikalus, ar atostogaujate, žinodami, kad kas nors gali matyti ir kalbėtis su tuo, kas stovi prie durų, galėsite jaustis ramiau. Taigi, jei ieškote papildomo saugumo ir ramybės, vaizdo domofonas yra puikus sprendimas!


Kada naudingas vaizdo domofonas?

Tiesą sakant, bet kokioje situacijoje. Įsivaizduokite, kad atostogaujate ir kažkas paskambina į jūsų buto ar namo duris už kelių šimtų kilometrų nuo jūsų. Galbūt tai kurjeris, galbūt kaimynas, kuris nori pranešti, kad trūko vamzdis ir jums reikia patekti į butą. Užuot kiekvienam asmeniui davę savo telefono numerį, galite tiesiog turėti domofoną, kuris būtų bendravimo krizės atveju priemonė.

Pastaruoju metu jis tampa vis populiaresnis tarp vyresnio amžiaus žmonių. Tai saugi bendravimo su duris atidarančiu asmeniu forma, leidžianti patikrinti, su kuo bendraujate, neatidarant durų! Vyresnio amžiaus žmonėms vaizdo domofonas gerokai padidins saugumo jausmą tarp keturių sienų.

Nesvarbu, kodėl nusprendėte įsigyti šią įrangą, "Zenwire" garantuoja aukščiausios kokybės gaminį. Kviečiame į mūsų elektronikos pasaulį, kuris tikrai jums patiks. Zenwire.eu - tai parduotuvė, kuri teikia sprendimus, palengvinančius kasdienį gyvenimą, ir rūpinasi klientais. Siūlome geriausios kokybės produktus ir greitą pristatymą, kad kuo greičiau galėtumėte džiaugtis nauja įranga.

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl