box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

Indukciniai įkrovikliai, belaidis, greitasis telefono įkrovimas.
Indukcinis įkroviklis - leidžia greitai ir patogiai įkrauti telefoną belaidžiu būdu, todėl įkraunate išmanųjį telefoną neįjungdami jo į elektros tinklą.

Indukcinis įkrovimas inicijuojamas padėjus suderinamą įrenginį ant belaidžio įkroviklio. QI įkroviklis puikiai tiks žmonėms, kurie įkrovimo metu nori naudotis savo įrenginiu ir skambinti telefonu, rašyti ir gauti el. laiškus ar trumpąsias žinutes.

Specialios saugos funkcijos apsaugo jį nuo perkaitimo ar trumpojo jungimo. Mūsų įkrovikliai pasiekia 10 W, 15 W ir 20 W įkrovimo greitį. Naudojant belaidį įkroviklį galima optimaliai išnaudoti akumuliatorių. Todėl akumuliatorius išlieka ilgaamžis. Pridedamas 0,5 m ilgio kabelis. Indukciniai telefono įkrovikliai suteikia greito įkrovimo galimybę (FAST CHARGE). Jei svarstote, koks indukcinis įkroviklis bus tinkamas. Mūsų belaidžiai įkrovikliai tinka "Apple", "Samsung", "Xiaomi", "Huawei" ir daugeliui kitų išmaniųjų telefonų su QI belaidžiu įkrovimu.

Indukciniai įkrovikliai yra vis populiaresnis gamintojų naudojamas sprendimas. Jų futuristinis dizainas ir unikali technologija leidžia pasiekti tokį patogumo lygį, kokio nepasiekė jokie kiti įkrovikliai per visą šių prietaisų istoriją. Tai, kad nėra laido, jungiančio telefoną su įkrovikliu, neabejotinai yra didelis privalumas, o tai yra pagrindinė šių prietaisų savybė, dėl kurios juos renkasi telefonų pirkėjai. Belaidis įkrovimas - mūsų laikų sprendimas. Indukcinis įkroviklis pats savaime leis išlaikyti estetinį vaizdą, pavyzdžiui, ant rašomojo stalo ar naktinio stalelio.

Belaidžiai įkrovikliai taip pat padeda išspręsti išmaniųjų telefonų naudotojams dažnai kylančias problemas. Susipainioję kabeliai, ištrūkę įkrovimo lizdai, problemos sujungiant telefoną su tradiciniu įkrovikliu - kai tik nuspręsite naudoti indukcinį įkroviklį, šių problemų nebeliks!

Žinoma, verta paminėti, kad turėtumėte rinktis patikrintų gamintojų įkroviklius, turinčius atitinkamus patvirtinimus. Tik tokie įkrovikliai bus saugūs ne tik jūsų prietaisams, bet ir jums. Abejotini prietaisai gali sukelti materialinę žalą, o kartais net kūno sužalojimą. Patikrinkite mūsų pasiūlymą - garantuojame geriausios kokybės sprendimus.

Taip pat žiūrėkite gaminius iš kategorijų: tinklo įkrovikliai, automobiliniai įkrovikliai ir maitinimo baterijos bei įkrovimo kabeliai.

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl