box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite sekimo numerį, kad galėtumėte sekti siuntą.

calendar

Grąžinimo terminas iki 14 dienos

product-return

Grįžti į sandėlį be problemų.

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai

star

Pirkite su pasitikėjimu. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

ETHERNET RJ45 KABELIS
Jei jums reikia stabilaus ir spartaus interneto ryšio, eterneto kabeliai yra skirti jums. Renkantis RJ45 kabelį, kuo didesnis perdavimo greitis, tuo geriau. Sparčiausias duomenų perdavimo standartas yra "Gigabit Ethernet", kurio duomenų perdavimo sparta siekia iki 1000 Mbps. Siūlome įvairaus ilgio kabelius, todėl galite rasti savo poreikius atitinkantį gaminį.

Kam reikalingas tinklo kabelis?
Tinklo kabeliai naudojami duomenims ir informacijai tarp nešiojamųjų kompiuterių, spausdintuvų ir kitų biuro įrenginių perduoti. Stabilus ryšys taip pat labai svarbus žaidžiant žaidimus konsolėje arba kompiuteryje. Ethernet kabeliai naudojami duomenims ir informacijai tarp kompiuterių, spausdintuvų ir kitos biuro įrangos perduoti. Stabilus ryšys taip pat labai svarbus žaidžiant žaidimus konsolėje arba kompiuteryje. Tinklo kabeliai yra įvairių ilgių, todėl galite pasirinkti savo poreikius atitinkantį gaminį. Daugumos populiariausių tipų Ethernet kabeliai buvo išbandyti, kad būtų suderinami su tokiais populiariais prekių ženklais kaip "Apple", "HP" ir "Dell". Mūsų kataloge rasite platų tinklo kabelių pasirinkimą. Pas mus galite įsigyti populiariausių ilgių RJ45 Ethernet kabelių. Jei ieškote didžiausio perdavimo greičio kabelio, verta investuoti į mūsų kabelį. Mūsų parduotuvėje siūlomi "Zenwire" kabeliai. Jei jums reikia papildomos informacijos apie bet kurį iš čia pateiktų gaminių, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo skyrių el. paštu arba telefonu.

Kodėl verta rinktis "Zenwire" eterneto kabelį?
Kokybė, kokybė ir dar kartą kokybė. Atminkite, kad pigūs kabeliai ir prasti perdavimo parametrai gali nepataisomai sugadinti jūsų įrangą. Kartais toks kabelis gali kelti pavojų tiesiogiai jums, kaip naudotojui! Nepatirkite nuostolių, nekelkite pavojaus savo sveikatai. Neverta eksperimentuoti su abejotinos kokybės pigesniais pakaitalais. Rinkitės patikrintus sprendimus, kurie yra Zenwire.eu kabeliai. Mūsų kokybę jau įvertino daugelis klientų, kurie noriai grįžta į mūsų internetinę parduotuvę, kad įsigytų kitos įrangos. Mes patys jau daugelį metų sėkmingai naudojame savo sprendimus ir garantuojame už jums teikiamų produktų kokybę. Todėl nesijaudinkite dėl kokybės - galite pasitikėti "Zenwire"! Peržiūrėkite visą parduotuvės asortimentą ir pateikite užsakymą. Jei turite klausimų, mielai jums padėsime!

 

Tai taip pat gali jus sudominti
aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl