box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite sekimo numerį, kad galėtumėte sekti siuntą.

calendar

Grąžinimo terminas iki 14 dienos

product-return

Grįžti į sandėlį be problemų.

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai

star

Pirkite su pasitikėjimu. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

"Mini Display Port Thunderbolt" adapteriai ir kabeliai

 Kabelinis adapteris MHL USB-C DisplayPort 4K 60 HZ 1,8M Thunderbolt 3.0 iki Macbook Pro Air Macbook Pro Air i inne Kabelinis adapteris MHL USB-C DisplayPort 4K 60 HZ 1,8M Thunderbolt 3.0 iki Macbook Pro Air Macbook Pro Air i inne
Tiekėjas: Zenwire
Kaina:

11,25 €

Regular price: 12,50 €

Lowest price: 12,50 €
vnt.
Rodyti daugiau
  • nuolaida
Kabelio adapteris MINI DisplayPort HDMI 4K THUNDERBOLT 180 cm kabelis, skirtas "Macbook Pro Air" ir kt. Kabelio adapteris MINI DisplayPort HDMI 4K THUNDERBOLT 180 cm kabelis, skirtas "Macbook Pro Air" ir kt.
Tiekėjas: Zenwire
Kaina:

9,00 €

Regular price: 10,00 €

Lowest price: 10,00 €
vnt.
Rodyti daugiau
  • nuolaida
KABELIS KABEL MINI DisplayPort HDMI 4K THUNDERBOLT Zenwire KABELIS KABEL MINI DisplayPort HDMI 4K THUNDERBOLT Zenwire
Tiekėjas: Zenwire
Kaina:

9,00 €

Regular price: 10,00 €

Lowest price: 10,00 €
vnt.
Rodyti daugiau
  • nuolaida
USB-C DisplayPort kabelis 4K 60Hz Mac MACBOOK TH 3.0 USB-C DisplayPort kabelis 4K 60Hz Mac MACBOOK TH 3.0
Tiekėjas: Zenwire
Kaina:

11,24 €

Regular price: 12,49 €

Lowest price: 12,49 €
vnt.
Rodyti daugiau
  • nuolaida

Ieškote geriausios kokybės adapterių savo namų ar verslo prietaisams?
Atvykote geriausiu adresu. Zenwire.eu parduotuvėje rasite sprendimų, kurie tikrai atneš jums daug naudos!

Naudodami "Mini Display Port" ir HDMI kabelius galėsite bet kurį išorinį ekraną paversti namų kino teatru, kai prie jo prijungsite kompiuterį naudodami šį įrenginį. Galite žiūrėti filmus "Full HD" formatu ir namų kino teatre visu garsu. Taip yra todėl, kad didžiausias galimas šio adapterio garsumas užtikrina aukštos kokybės garsą išoriniame ekrane. Šis aukštos kokybės "mini DisplayPort" kabelio keitiklis nuostabiai pakeis jūsų įrangos galimybes. Pateksite į aukštesnio lygio patirtį, o vaizdo ir garso kokybė jus tikrai maloniai nustebins.

ADAPTIERIUS/KABELIS IŠ USB-C 3.1 Į DISPLAYPORT 4K 60HZ 1.8M yra dar vienas iš mūsų pasiūlymų klientams. Toks adapteris tikrai patiks "MacBook" naudotojams, kurie susiduria su "Wi-Fi" silpnėjimo problema, kai prijungus kabelius be tinkamo plastikinio gaubto, apsaugančio nuo trukdžių, išnyksta "Wi-Fi" ryšys. Mūsų kabeliai turi ABS plastiko kabelių pluošto apsaugą, kad būtų išvengta trukdžių.

Puiku, tiesa? Ir ką dar siūlome klientams? Geriausia kabelio kokybė. "Zenwire" labai stengiasi gaminti kiekvieną mūsų siūlomą prietaisą, todėl galite būti tikri, kad įsigytas "Zenwire" gaminys visada bus aukščiausios kokybės. Šis dėmesys detalėms užtikrina, kad "Zenwire" gaminiai būtų ne tik techniškai puikūs, bet ir estetiški. "Zenwire" gaminiai yra elegantiški dėl kiekvienos detalės, todėl galite išsiskirti iš minios.

Į asortimentą įeina visų rūšių komponentai, skirti tokiems prietaisams kaip kompiuteriai, planšetės, nešiojamieji kompiuteriai ir išmanieji telefonai, kurie taip pat yra itin lengvi, palyginti su kitų bendrovių gaminamais analogiškais prietaisais. Kodėl tai svarbu? Visų pirma, tai palengvins keliavimą, kai reikės pasiimti priedus su savimi.

Zenwire.eu kviečia į savo pasaulį. Mūsų parduotuvėje galėsite atlikti pakeitimus, kurie turės teigiamos įtakos jūsų darbo ir pramogų patirčiai mobiliuosiuose ir staliniuose daugialypės terpės įrenginiuose. Peržiūrėkite platų mūsų parduotuvės asortimentą ir pateikite užsakymą. Jei turite klausimų, kreipkitės į mūsų specialistus, kurie mielai atsakys į jūsų klausimus.

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl