box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

HDMI 2.0 specifikacija: Perdavimo kokybės proveržis


Technologijų pasaulyje svarbi kiekviena detalė. Viena iš tokių detalių, turėjusių įtakos vaizdo ir garso perdavimo kokybei, yra HDMI 2.0 standarto įdiegimas. Jis suteikia daug platesnes galimybes nei jo pirmtakai. Kodėl verta investuoti į HDMI 2.0 kabelį?

- Didesnė skiriamoji geba: HDMI 2.0 palaiko iki 4K vaizdo formatus 60 kadrų per sekundę sparta, todėl vaizdas tampa ne tik aiškesnis, bet ir sklandesnis.
- Duomenų srauto pralaidumas: padidinus duomenų srauto pralaidumą iki 18 Gb/s, HDMI 2.0 gali vienu metu perduoti daugiau duomenų, todėl vaizdo ir garso kokybė yra geresnė.
- Plačios spalvų paletės palaikymas:
- Išplėsta garso paletė: palaikomi iki 32 garso kanalų, kad vaizdas ekrane būtų tikroviškesnis.
- Išplėstinis garso palaikymas: palaikomi iki 32 garso kanalai, kad būtų užtikrintas tikras erdvinis garsas.

HDMI 2.1 specifikacija: Žingsnis į ateitį


Jei manote, kad HDMI 2.0 yra galimybių viršūnė, tuomet HDMI 2.1 suteiks dar daugiau pažangių funkcijų ir sprendimų. Ką siūlo šis naujesnis standartas?

- 8K ir net 10K palaikymas: tai atveria duris į namų pramogų ateitį, siūlydamas dar nepatirtą vaizdo kokybę.
- Dinaminis HDR: HDMI 2.1 automatiškai koreguoja kiekvieną kadrą realiuoju laiku, todėl vaizdas tampa dar dinamiškesnis ir detalesnis.
- Kintamo atnaujinimo dažnio (VRR) palaikymas: Idealiai tinka žaidėjams, nes VRR reguliuoja atnaujinimo dažnį pagal konsolės ar kompiuterio našumą, taip panaikindama vaizdo "išskydimo" efektą.
- Patobulintas garso grįžtamasis kanalas (eARC): Tai leidžia perduoti aukštesnės kokybės garsą tarp įrenginių be papildomo garso kabelio.

Kodėl verta investuoti į HDMI 2.0 ir 2.1 kabelius?


Nesvarbu, ar esate namų kino entuziastas, garso ir vaizdo profesionalas, ar tiesiog norite mėgautis geriausia vaizdo ir garso kokybe savo namuose, investicija į HDMI 2.0 ir 2.1 kabelius atneš jums daug naudos:

- Ateities investicija: Technologijų standartai vystosi grėsmingu greičiu. Pasirinkę HDMI 2.1 kabelį, būsite pasirengę būsimoms vaizdo ir garso naujovėms.
- Atgalinis suderinamumas: HDMI 2.0 ir 2.1 kabeliai suderinami su ankstesnėmis HDMI standarto versijomis, t. y. juos galima naudoti su dauguma esamų įrenginių.
- Kokybės optimizavimas:

Apibendrinant galima teigti, kad HDMI 2.0 ir 2.1 kabeliai - tai ne tik kabelis, bet ir raktas į visapusišką vaizdo ir garso kokybę namuose ar darbo vietoje. Pasirinkdami juos, investuojate į kokybę, patogumą ir ateitį. Įsitikinkite patys ir prisijunkite prie patenkintų naudotojų gretų!

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl