box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

Kodėl verta rinktis "Zenwire" m.2 SSD adapterius?

Skaitmeniniame amžiuje, kai duomenys tampa vienu vertingiausių išteklių, jų saugojimas, apsauga ir transportavimas tampa svarbiausia problema. Mūsų siūlomi m.2 SATA SSD korpusai ir kišenės, kuriuos siūlo garsus "Zenwire" prekės ženklas, yra ne tik greitas, bet ir saugus būdas saugoti ir transportuoti duomenis.

- Originalumas: garantuojame, kad parduodame tik originalius "Zenwire" gaminius, o tai reiškia patikimus ir ilgaamžius gaminius.
- Suderinamumas: mūsų adapteriai suderinami su standartinio dydžio ir talpos m.2 kaupikliais, todėl galite laisvai pasirinkti savo poreikius atitinkantį kaupiklį.
- Universalumas: derinkite mūsų adapterius su daugelio tipų įrenginiais ir 100 % padidinkite jų funkcionalumą.

m.2 SSD disko įmautės naudojimo privalumai

"Zenwire" "m.2 SATA" SSD kaupiklių lizdai turi daug privalumų, todėl yra puikus pasirinkimas profesionalams, technologijų entuziastams ir paprastiems naudotojams:

- Greitis ir universalumas: su pridedamais USB-C/USB 3.0 ir SATA kabeliais šie adapteriai užtikrina neprilygstamą duomenų perdavimo greitį, nesvarbu, ar juos prijungtumėte prie nešiojamojo, stalinio, ar net išmaniojo telefono.
- Saugumas: m.2 diskai yra atsparūs mechaniniams pažeidimams, todėl idealiai tinka duomenims perkelti. Be to, galimybė išimti diską ir prijungti tiesiai prie m2 lizdo pagrindinėje plokštėje užtikrina didžiausią duomenų perdavimo spartą.
- Universalumas: Šie lizdai tinka įvairiems įrenginiams - nuo "Macbook", "Windows" ir "Linux" kompiuterių iki naujausių išmaniųjų telefonų su USB-C įvestimi.

Kodėl m.2 SSD korpusai ir kišenės yra idealus pasirinkimas?

Nesvarbu, ar esate profesionalas, kuriam reikia greitos prieigos prie didelio kiekio duomenų, ar paprasčiausiai ieškote saugaus ir patvaraus sprendimo asmeniniams failams saugoti, m.2 SATA SSD korpusai ir kišenės yra puikus pasirinkimas.
- Atsarginė kopija:
- Suderinamumas su įvairiomis sistemomis: naudodami mūsų adapterius galite lengvai kurti atsargines duomenų kopijas, taip užtikrindami jų saugumą pagrindinės laikmenos gedimo atveju.
- Suderinamumas su įvairiomis sistemomis: Mūsų m.2 SSD kišenės suderinamos su įvairiais įrenginiais - nuo nešiojamųjų ir stalinių kompiuterių iki išmaniųjų telefonų.

Savo parduotuvėje siūlome aukščiausios kokybės gaminius, kurie tikrai pateisins net pačių reikliausių naudotojų lūkesčius. Peržiūrėkite mūsų m.2 SATA SSD korpusų ir kišenių asortimentą!

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl