box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

Naktinis šviestuvas yra būtinas kiekvieno vaiko kambario aksesuaras.
Todėl turėtumėte rinktis naktinį šviestuvą, kuris ne tik šviečia, bet ir gražiai puošia. Mūsų nuotoliniu būdu valdomi LED naktiniai žibintai yra įvairių spalvų. Viskas tam, kad jūsų vaikas jaustųsi saugiai ir patogiai. Jie pagaminti iš silikono, kuris yra saugi medžiaga ir neleidžia naktinei lemputei sudužti, jei ji nukrenta, todėl idealiai tinka vaikams!

Kodėl vaikams naktį reikia šviesos?
Šviesa vaikams suteikia saugumo jausmą, tamsų kambarį paverčia jaukiu ir padeda atsikratyti vaikų baimės, kad po lova ar spinta gali atsirasti pabaisų. Švelni LED lempos iš silikono šviesa leis atsipalaiduoti ir lėtai užmigti. Be to, rinkinyje esančiu nuotolinio valdymo pulteliu galima reguliuoti šviesos intensyvumą ir norimą įjungti šviesos spalvą. Verta paminėti, kad tam tikros spalvos padeda ne tik užmigti, bet ir pabusti. Tam tikros spalvos skatina smegenis veikti, o kitos verčia nusiraminti ir atsipalaiduoti.
Mūsų asortimente esantys šviestuvai atitinka vaikų ir tėvų poreikius. Juos galima įsigyti gyvūnų pavidalo, kurie puikiai derės prie vaikų kambario dekoro. Jie pagaminti iš silikono, kuris yra visiškai saugus jūsų mažyliui, todėl net ir įkandus vaikas bus saugus.

Pridedamu nuotolinio valdymo pulteliu galėsite valdyti šviesą per atstumą, todėl nereikės nerimauti, kad vėl pažadinsite savo vaiką, kuris klups žaislų labirinte, bandydamas patekti ten, kur jis pastatytas. Tiesiog paspauskite mygtuką ir šviesa užges, o vaikas miegodamas jos net nepastebės.

Tačiau didžiausias privalumas yra tai, kad jį galima įkrauti USB kabeliu. Tėvai vertina šiuos žibintus, nes gali juos pasiimti su savimi, kad ir kur eitų. Namuose vaikui pažįstamas elementas padės nusiraminti naujoje vietoje (atostogų metu, su šeima ar draugais) ir sukurs pažįstamą bei saugią aplinką, kurioje jis galės užmigti.

Šviestuvus pas mus galima įsigyti pagal eiliškumo principą, kad galėtumėte jais mėgautis namuose vos po kelių dienų. Užsakymus apdorojame kasdien, todėl galite būti tikri, kad jūsų pirkinys bus pristatytas akimirksniu.

Daugiausia dėmesio skiriame kokybei - garantuojame jūsų pasitenkinimą pirkiniu. Zenwire.eu yra parduotuvė, kuria visada galite pasikliauti. Sveiki atvykę!

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl