box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

Indukciniai įkrovikliai, belaidis, greitasis telefono įkrovimas.
Indukcinis įkroviklis - leidžia greitai ir patogiai įkrauti telefoną belaidžiu būdu, todėl įkraunate išmanųjį telefoną neįjungdami jo į elektros tinklą.

Indukcinis įkrovimas inicijuojamas padėjus suderinamą įrenginį ant belaidžio įkroviklio. QI įkroviklis puikiai tiks žmonėms, kurie įkrovimo metu nori naudotis savo įrenginiu ir skambinti telefonu, rašyti ir gauti el. laiškus ar trumpąsias žinutes.

Specialios saugos funkcijos apsaugo jį nuo perkaitimo ar trumpojo jungimo. Mūsų įkrovikliai pasiekia 10 W, 15 W ir 20 W įkrovimo greitį. Naudojant belaidį įkroviklį galima optimaliai išnaudoti akumuliatorių. Todėl akumuliatorius išlieka ilgaamžis. Pridedamas 0,5 m ilgio kabelis. Indukciniai telefono įkrovikliai suteikia greito įkrovimo galimybę (FAST CHARGE). Jei svarstote, koks indukcinis įkroviklis bus tinkamas. Mūsų belaidžiai įkrovikliai tinka "Apple", "Samsung", "Xiaomi" ir "Huawei" bei daugeliui kitų išmaniųjų telefonų su QI belaidžiu įkrovimu.

Taip pat žiūrėkite gaminius iš kategorijų: tinklo įkrovikliai, automobiliniai įkrovikliai ir maitinimo blokai bei įkrovimo kabeliai.

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl