box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite sekimo numerį, kad galėtumėte sekti siuntą.

calendar

Grąžinimo terminas iki 14 dienos

product-return

Grįžti į sandėlį be problemų.

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai

star

Pirkite su pasitikėjimu. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

Indukciniai įkrovikliai, belaidis, greitasis telefono įkrovimas.
Indukcinis įkroviklis - leidžia greitai ir patogiai įkrauti telefoną belaidžiu būdu, todėl įkraunate išmanųjį telefoną neįjungdami jo į elektros tinklą.

Indukcinis įkrovimas inicijuojamas padėjus suderinamą įrenginį ant belaidžio įkroviklio. QI įkroviklis puikiai tiks žmonėms, kurie įkrovimo metu nori naudotis savo įrenginiu ir skambinti telefonu, rašyti ir gauti el. laiškus ar trumpąsias žinutes.

Specialios saugos funkcijos apsaugo jį nuo perkaitimo ar trumpojo jungimo. Mūsų įkrovikliai pasiekia 10 W, 15 W ir 20 W įkrovimo greitį. Naudojant belaidį įkroviklį galima optimaliai išnaudoti akumuliatorių. Todėl akumuliatorius išlieka ilgaamžis. Pridedamas 0,5 m ilgio kabelis. Indukciniai telefono įkrovikliai suteikia greito įkrovimo galimybę (FAST CHARGE). Jei svarstote, koks indukcinis įkroviklis bus tinkamas. Mūsų belaidžiai įkrovikliai tinka "Apple", "Samsung", "Xiaomi" ir "Huawei" bei daugeliui kitų išmaniųjų telefonų su QI belaidžiu įkrovimu.

Taip pat žiūrėkite gaminius iš kategorijų: tinklo įkrovikliai, automobiliniai įkrovikliai ir maitinimo blokai bei įkrovimo kabeliai.

Tai taip pat gali jus sudominti
aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl