box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

ADAPTER HUB USB-C SSD korpusas M2 8in1 HDMI 4K SD USB 3.0 PD M.2 Zenwire ADAPTER HUB USB-C SSD korpusas M2 8in1 HDMI 4K SD USB 3.0 PD M.2 Zenwire
Tiekėjas: Zenwire
Kaina:

57,49 €

Regular price: 69,99 €

Lowest price: 69,99 €
vnt.
Rodyti daugiau
  • nuolaida
SSD BOX m2 USB 3.0 NGFF SATA m.2 lizdas SSD BOX m2 USB 3.0 NGFF SATA m.2 lizdas
Tiekėjas: Zenwire
Kaina:

12,50 €

vnt.
Rodyti daugiau
SSD korpusas m2 SATA NGFF USB-C USB 3.0 USB 3.0 disko laikiklis m.2 adapteris SSD korpusas m2 SATA NGFF USB-C USB 3.0 USB 3.0 disko laikiklis m.2 adapteris
Tiekėjas: Zenwire
Kaina:

17,50 €

Regular price: 19,99 €

Lowest price: 19,99 €
vnt.
Rodyti daugiau
  • nuolaida

Jei ieškote būdo, kaip apsaugoti SSD diską nuo pažeidimų, turėtumėte apsvarstyti galimybę investuoti į SSD korpusą. Korpusas sukurtas taip, kad apsaugotų SSD nuo dulkių, smūgių, elektrostatinio išlydžio ir purvo. Kada turėtumėte įsigyti SSD disko korpusą? Kaip veikia SSD korpusas? Skubame pateikti jums atsakymus!

Kas yra SSD korpusas?
SSD korpusas - tai dėklas arba korpusas, į kurį galima įdėti SSD diską, kad jis būtų apsaugotas nuo pažeidimų. Korpusas pagamintas iš plastiko arba metalo, turi dureles arba dangtį, kurį galima uždaryti, kad būtų apsaugotas nuo dulkių, smūgių, statinės elektros ir purvo.


Kam man reikalingas SSD korpusas?
Jei ieškote būdo, kaip apsaugoti investicijas į SSD, turėtumėte apsvarstyti galimybę įsigyti korpusą. Korpusas padės apsaugoti SSD diską nuo pažeidimų ir prailgins jo tarnavimo laiką. Be to, jei planuojate naudoti SSD diską kaip išorinį saugojimo įrenginį, jums reikia korpuso, kad diskas taptų nešiojamuoju USB įrenginiu.
Ką reiškia, kad SDD reikia korpuso?

Jei ieškote išorinės saugyklos ir norite naudoti USB kaip prijungimo būdą, jums reikės būdo, kaip diską sujungti į nešiojamąjį USB įrenginį. Galite įsigyti korpusus su standartinėmis SATA jungtimis arba su mSATA jungtimis; rekomenduojame rinktis pastarąsias, nes jos užtikrina didesnį duomenų perdavimo greitį. Taip pat galima įsigyti "ExpressCardd" adapterių, skirtų nešiojamiesiems kompiuteriams, kurie neturi USB prievado.


Kaip veikia SSD korpusas?
Korpuse laikomas diskas ir jam tiekiama energija; dažniausiai nereikia diegti tvarkyklių ar programinės įrangos. Prie korpuso paprastai pridedamas ir USB laidas, kad galėtumėte lengvai prijungti jį prie kompiuterio. Baigę naudoti tiesiog atjunkite USB laidą ir paslėpkite korpusą, kol jo vėl prireiks.


Kada turėčiau įsigyti SDD korpusą?
Jei ieškote būdo, kaip apsaugoti savo investicijas, rekomenduojame kuo greičiau įsigyti SSD korpusą! Jie gali būti plastikiniai ir metaliniai, su SATA arba mSATA jungtimis. Prieš įsigydami korpusą nepamirškite patikrinti, ar jūsų nešiojamasis kompiuteris turi USB prievadą.
"Zenwire" parduoda geriausią SSD korpusą rinkoje. Jų kokybė yra geresnė nei konkurentų, be to, jie yra estetiški. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą ir užsisakykite šiandien! Zenwire.eu - tai jūsų vieno langelio principu veikianti geriausių įrankių parduotuvė!

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl