box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

Kodėl verta rinktis elektrocheminį alkotesterį?

Elektrocheminiai alkoholio matuokliai - tai naujausia alkoholio koncentracijos iškvėptame ore matavimo technologija. Palyginti su kitomis rinkoje esančiomis technologijomis, elektrocheminiai alkoholio matuokliai pasižymi:

- Didelis matavimo tikslumas: dėl elektrocheminės technologijos, kuri naudojama ir policijos alkotesteriuose, rezultatai yra itin tikslūs ir pakartojami.
- Platus matavimo diapazonas: Prietaisas matuoja alkoholio koncentraciją nuo 0,00 iki 2,00 ‰ promilių, o jo skiriamoji geba yra 0,01 ‰.
- Matavimo atmintis: Alkotesteris turi atmintį, kurioje galima išsaugoti iki 16 paskutinių matavimų.

Naujoviškos funkcijos ir paprastas naudojimas

Naudoti elektrocheminį alkoholio detektorių turėtų būti paprasta ir intuityvu. Mūsų prietaisai turi daugybę funkcijų, todėl jais naudotis yra tikras malonumas:

- LCD ekranas: Lengvai įskaitomas spalvotas ekranas su apšvietimu leidžia perskaityti rezultatus net ir esant sudėtingam apšvietimui.
- Jutikliai matavimo teisingumui patikrinti: Oro srauto jutiklis, paruošimo matuoti jutiklis arba optimalios bandymo temperatūros jutiklis - tai tik keletas funkcijų, užtikrinančių rezultatų tikslumą.
- Intuityvus garsinis signalas: Informuoja naudotoją, kiek laiko reikia pūsti, taip pat įspėja, jei viršytas saugus alkoholio kiekis.
- Energijos vartojimo efektyvumas: Dėl automatinio išjungimo funkcijos prietaisas automatiškai išsijungia, kai nenaudojamas.

Kokybė ir patikimumas - pagrindiniai mūsų alkotesterių privalumai

Kiekvienas, nusprendęs įsigyti alkotesterį, domisi jo kokybe ir ilgaamžiškumu. Norime jums garantuoti, kad rinkdamiesi mūsų gaminius renkatės pirmiausia ir svarbiausia:

- Patikimumas: kiekvienas alkotesteris prieš išsiunčiant kalibruojamas ir yra paruoštas naudoti iš karto po išpakavimo.
- Patvarumas: visi mūsų prietaisai pagaminti iš patvaraus ABS plastiko, todėl ilgai tarnauja.
- Kokybės sertifikatai: Mūsų gaminiai turi CE EMC ir ROHS sertifikatus, patvirtinančius jų aukštą kokybę ir saugų naudojimą.


Elektrocheminiai alkotesteriai yra puiki priemonė tiek profesionalams, tiek asmenims, norintiems įsitikinti savo blaivumu. Dėl tikslaus matavimo ir paprasto naudojimo mūsų prietaisai yra puikus pasirinkimas bet kuriam naudotojui. Rinkitės kokybę, kuria galite pasitikėti. Taip pat rinkitės patikrintų gamintojų ir pardavėjų, tokių kaip "Zenwire", gaminį ir nebijokite ryte vėl sėsti prie vairo.

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl