box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

Kompiuterių ir nešiojamųjų kompiuterių priedai

KOMPIUTERIŲ IR NEŠIOJAMŲJŲ KOMPIUTERIŲ PRIEDAI
Šios kategorijos gaminiai gali padidinti jūsų prietaiso naudojimo patogumą arba palaikyti švarą ir palengvinti nešiojamojo kompiuterio ar kompiuterio naudojimą. Nešiojamojo kompiuterio galimybes gali padėti išplėsti adapteriai, interneto kameros ir atminties kortelės. Šiuolaikiniuose plonuose nešiojamuosiuose kompiuteriuose, kuriuose nėra diskų, labai praverčia optiniai įrenginiai, galintys atkurti CD arba DVD diskus. Atminties kortelės praverčia norint padidinti kompiuterio duomenų saugojimo talpą. Adapteriai pagerina jūsų nešiojamojo kompiuterio ergonomiką ir padidina prietaiso naudojimo galimybių skaičių. Čia rasite kosmetikos priemonių, skirtų elektroniniams prietaisams valyti: ekranų valymo gelių, suspausto oro. Taip pat rasite maitinimo priedų: viršįtampių juostų ir akumuliatorių.

EKRANO VALYMO GELIAI, SKYSČIAI IR SERVETĖLĖS
Elektroninius prietaisus lengva sutepti išsiliejusiu maistu ar gėrimais. Todėl ekrano valikliai yra būtini mobiliųjų prietaisų priedai. Atsižvelgiant į ekrano medžiagą, reikia pasirinkti tinkamą priedą. Mūsų asortimente yra servetėlių, skirtų plastikiniams ir stikliniams ekranams. Taip pat siūlome ekranams valyti skirtų gelių ir skysčių.

ZENWIRE DOKO STOTYS
Nešiojamųjų kompiuterių ir planšetinių kompiuterių prijungimo stotelės išplečia jūsų mobiliojo prietaiso galimybes. Juos galite naudoti su didesniu monitoriumi ar televizoriumi, prijungti prie jų įvairius įrenginius USB, eSATA ar tinklo kabeliu. Dokavimo stotys - tai praktiški sprendimai, kurie užtikrina produktyvumą net ir keliaujant. Jie taip pat yra puikūs priedai keliems skaitmeniniams prietaisams prijungti.

ZENWIRE JUNGIKLIAI IR ADAPTERIAI
Šioje kategorijoje pateikiami "Zenwire" jungikliai, adapteriai, skirstytuvai ir vaizdo prailgintuvai, kurie leidžia vienu metu dirbti su daugiau nei vienu įrenginiu juos perjungiant. "Zenwire" jungikliai yra patogi alternatyva USB šakotuvui, nes leidžia vieną klaviatūros, pelės ir vaizdo prievadą naudoti kartu su keliais kompiuteriais, o duomenis perduoti dideliu greičiu.

PELĖS IR KLAVIATŪROS KILIMĖLIAI
Pas mus rasite geriausios kokybės pelės ir klaviatūros kilimėlius, kurie tarnaus ilgiau nei vidutiniai rinkoje esantys kilimėliai. Garantuojame jums kokybę, kurią patys išbandėme! Jau daugelį metų sėkmingai naudojame "Zenwire" pelės kilimėlius ir, kaip ir mūsų lojalūs klientai, labai juos rekomenduojame!

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl