box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

Kalimba - gabalėlis Afrikos kultūros jūsų rankose
Kalimba yra muzikos instrumentas, kilęs iš Afrikos. Tai vienas lengviausiai išmokstamų instrumentų, kuriuo gali groti įvairaus amžiaus žmonės. Mūsų parduotuvėje rasite geriausią kalimbą!

Kaip veikia kalimba ir kas tai yra?
Kalimba veikia naudodama ant rezonansinės plokštelės pritvirtintus dantukus, kurie pirštais arba nykščiais traukiami kuriant melodijas ir ritminius raštus. Dantys yra sugrupuoti į rinkinius, vadinamus "kursais". Kalimba yra nuostabus instrumentas, kuriuo galima mokytis ir groti, o jos skambesys - nuostabus! Kviečiame išbandyti mūsų kalimbą jau šiandien!

Kokios yra kalimbos rūšys?
Kalimbos būna įvairių dydžių - nuo mažyčių "nykščio pianinų" iki didesnių instrumentų su aštuoniolika ar daugiau taktų. Labiausiai paplitusi kalimbos rūšis turi aštuonis garsus.

Šiuolaikinė kalimba išsivystė iš lamelfonų - iš skelto bambuko ar medžio pagamintų instrumentų, kurių metalinės juostelės, pritvirtintos prie lamelių (skiltelių), smūgiuojant sukuria į ksilofoną panašų garsą.

Kalimbos gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, medžio, metalo, bambuko, plastiko ir dramblio kaulo. Jie taip pat gali turėti skirtingą skaičių klavišų (dantų) - nuo septynių iki aštuoniolikos.

Kalimba yra puikus instrumentas ir vaikams - jis padės lavinti muzikinius įgūdžius, o dėl savo paprastumo bus puikus pirmasis instrumentas, kuriuo mažylis galės groti bet kokį muzikinį kūrinį.

Kodėl turėtumėte pirkti kalimbą iš mūsų?
Savo klientams siūlome aukščiausios kokybės daiktus, kurie ilgai išliks tinkami naudoti ir džiugins savo funkcionalumu. Mūsų parduotuvėje įsigyta kalimba, skirta asmeniniam naudojimui ar dovanai, ištikimai tarnaus savininkui ir skleis nuostabius garsus. Kiekvienas mūsų gaminys pasižymi aukšta apdirbimo kokybe ir ilgaamžiškumu, kuris nustebins daugelį! Garantuojame jūsų pasitenkinimą įsigytomis prekėmis - esame tikri, kad jos atitiks jūsų poreikius ir pateisins net labai didelius jūsų lūkesčius.

Ar verta užsisakyti kalimbą iš Zenwire.eu?
Kalimba nustebins jūsų draugus, jūsų šeimą - ji įneš egzotikos elemento į kiekvienus namus. Vis labiau populiarėjantis tarp besidominčiųjų muzika, jis užkariauja širdis raminančiais garsais. Bet kuriuo atveju - kalimba yra puikus instrumentas, galintis į jūsų gyvenimą visam laikui įnešti muzikos. Kviečiame susipažinti su Zenwire.eu - pas mus rasite viską, ko jums reikia.

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl