box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

WEBCAM

Jei norite per pokalbius tokiose programose kaip "MS Teams", "Zoom", "Meet" ar "Skype" perduoti didelės raiškos vaizdus, rinkitės "Zenwire" interneto kameras. Mėgaukitės puikia kokybe per internetines pamokas, užsiėmimus ar konferencijas. Interneto kameros skirtos ir stalinių, ir nešiojamųjų kompiuterių naudotojams. Verta turėti interneto kamerą, nes ji vis dažniau naudojama darbo pokalbiams ar vaizdo konferencijoms įmonėse.


INTERNETO KAMERŲ SKIRIAMOJI GEBA

Priklausomai nuo interneto kameros modelio, galite tikėtis "Full HD" arba HD raiškos palaikymo, stereofoninio mikrofono. Atkreipkite dėmesį į mažesnės skiriamosios gebos modelius, pvz., 640 × 480. Paprastai tai būna pasenę įrenginiai, esantys sandėlių lentynose. Jei turite mažo pralaidumo interneto ryšį, apsvarstykite galimybę naudoti HD kamerą (1280 × 720 raiškos). Atminkite, kad jūsų auditorijai labai svarbi vaizdo kokybė, todėl su tinkama interneto kamera galėsite sklandžiai bendrauti su pašnekovu. Įvairių tipų internetinių pamokų, paskaitų ar pristatymų rengėjams itin svarbi vaizdo kokybė. Naudodami "Zenwire" internetinę vaizdo kamerą galėsite visiems laikams išspręsti visas su šia problema susijusias problemas.

PAPRASTAS INTERNETO KAMERŲ NAUDOJIMAS

Mūsų siūlomi prietaisai išsiskiria labai paprastu valdymu. Interneto kamerą galima naudoti, kai tik ji prijungiama prie kompiuterio. Sistema automatiškai atpažįsta internetinę vaizdo kamerą ir įdiegia reikiamas tvarkykles. Tai vadinamasis "Plug&Play" sprendimas, kurį naudojant nereikia atlikti jokio papildomo darbo diegiant internetinę vaizdo kamerą. Kasdien naudodami internetinę vaizdo kamerą įvertinsite intuityvų valdymą. Tai gerokai sutrumpins internetinės vaizdo kameros nustatymo ir prijungimo prie kompiuterio laiką, todėl turėsite daugiau laiko pasiruošti pokalbiui ar net pasidaryti rytinės kavos.

"Zenwire" siūlo geriausius sprendimus jums po ranka.
Mūsų gaminių kokybę jau daugelį metų vertina daugelis naudotojų, kurie pasirinko pirkti įrangą iš mūsų. "Zenwire" užtikrins jums paprastą, lengvai valdomą veikimą ir kokybę, kurios nerasite pas kitus gamintojus. Kiekvieną mūsų Zenwire.eu parduotuvėje esantį produktą taip pat patikrina mūsų specialistai. Jie tikrina prietaisų parametrus ir atrenka tik pačius geriausius, kad iš jų gautumėte viską, kas geriausia.

Tačiau jei turite klausimų apie šį ar kitus produktus, rašykite arba skambinkite! Mūsų konsultantai padės išsirinkti geriausią įrangą ir supažindins su naujausiais produktais, kurie turės teigiamos įtakos jūsų kasdieniam darbui su įrenginiais.

 

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl