box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

Adapteris Lightning Ethernet Rj45 LAN iPhone iPad Adapteris Lightning Ethernet Rj45 LAN iPhone iPad
Tiekėjas: Zenwire
Kaina:

17,49 €

Regular price: 22,49 €

Lowest price: 20,00 €
vnt.
Rodyti daugiau
  • nuolaida

USB-C 3.1 "Zenwire" šakotuvai suderinami su "Thunderbolt 3.0". Išplėskite savo "Macbook" galimybes naudodami USB-C adapterį nešiojamajam kompiuteriui ir telefonui !
USB-C "Zenwire" šakotuvai ir adapteriai yra pagrindinė mūsų specializuota produktų kategorija. Mūsų USB-C 3.1 skirstytuvai leidžia išplėsti įrenginius, pvz., "Macbook", "Android" išmaniuosius telefonus ar "Windows" nešiojamuosius kompiuterius, papildomais prievadais. Naudodami mūsų USB C adapterius, galite išplėsti savo įrangą tokiais prievadais, kaip USB 3.0, HDMI 4K, "Thunderbolt 3.0", Ethernet RJ-45 su 1000 Mbps Gigabit technologija, mini Jack, SD ir micro SD kortelės, USB C Power Delivery prievadas, kad galėtumėte naudoti ir įkrauti savo įrangą tuo pačiu metu. Dėl šių funkcijų USB-C adapteris gali veikti kaip kortelių skaitytuvas, prijungimo stotelė arba tinklo adapteris.

USB-C šakotuvas, padedantis išplėsti nešiojamojo kompiuterio prievadus
Patys nuspręskite, kaip norite išplėsti nešiojamojo kompiuterio galimybes naudodami mūsų "Zenwire" USB-C šakotuvus. Galite rinktis 3in1, 7in1, 9in1 ir 10in1 C tipo daugiafunkcinį prievadą. Tiems, kuriems reikia paprastesnio sprendimo, siūlome USB-C 3.1 ir HDMI 4K kabelį, kad galėtumėte prijungti telefoną, planšetinį kompiuterį ar kompiuterį prie monitoriaus ar televizoriaus. Jis suderinamas kaip "Thunderbolt 3.0" adapteris ir visus mūsų produktus galite naudoti kaip "Macbook" adapterį. C tipo USB ir HDMI kabelis veikia kaip MHL ir HDMI adapteris.

Daugelis mūsų C tipo USB skirstytuvų veikia su "Samsung DEX" ir "Huawei Easy Projection" (projekcijos režimas), todėl galite prijungti savo išmanųjį telefoną, telefoną ar planšetinį kompiuterį prie mūsų adapterio ir naudoti jį kaip kompiuterį. Visi mūsų USB-C 3.1 adapteriai suderinami ir su "Mac OS", ir su "Windows 10", ir su "Android". Daugelis jų taip pat veikia su "iPad Pro" planšetiniais kompiuteriais, turinčiais USB-C 3.1. Visi mūsų adapteriai suderinami su "Thunderbolt 3.0".

Kurį USB-C adapterį turėčiau pasirinkti? "Zenwire" šakotuvai yra sprendimas !
Naudokite "Zenwire" adapterius taip, kaip prijungtumėte nešiojamąjį kompiuterį prie doko stoties, pavyzdžiui, "Dell XPS", "HP Envy", "HP Spectre", "Microsoft Surface GO", "Lenovo Carbon X1" ir pasirinktų "Yoga" modelių, "Huawei Matebook X", "X Pro", "E", "Asus Zenbook" ir "Flip", "Apple Macbook Air" ir "Pro" su 12, 13, 15 ir 16 colių ekranais. Mūsų "Macbook Pro" ir "Air" skirtas USB-C šakotuvas yra puikus pasirinkimas norint išplėsti "Apple" įrenginių galimybes. Jie puikiai veiks kaip "Thunderbolt 3.0" adapteris.

Išplėskite savo nešiojamojo kompiuterio galimybes papildomomis funkcijomis. Mūsų USB C šakotuvai leidžia prie kompiuterio prijungti tokius įrenginius kaip monitoriai, projektoriai, televizoriai, spausdintuvai, įkrovikliai, pelės, atminties kortelės, interneto kabeliai, išoriniai CD įrenginiai, ausinės, garsiakalbiai ir kt.

Mūsų gaminiai pasižymi aukšta gaminių kokybe, elegantišku dizainu, prieinama kaina ir aptarnavimu po pirkimo.

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl