box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

Pasirinkite "Zenwire" m.2 PCie ir NVME SSD adapterius


Šiuolaikiniame skaitmeniniame pasaulyje, kuriame duomenys yra pagrindinė mūsų kasdienio darbo ir pramogų sudedamoji dalis, svarbiausia juos pasiekti greitai, lengvai ir saugiai. Mūsų siūlomi NVME PCie ir m.2 SSD diskų korpusai ir kišenės su SATA palaikymu, kuriuos siūlo garsus "Zenwire" prekės ženklas, visiškai atitinka šiuos reikalavimus.

- Neprilygstama sparta: Naudojant NVME ir SATA technologijas, mūsų adapteriai užtikrina iki 10 GB/s duomenų perdavimo spartą.
- Spalva ir funkcionalumas: "Zenwire" rūpinasi ne tik kokybe, bet ir estetika. Turėdami daugybę spalvų ir montavimo galimybių, mūsų gaminiai lengvai prisitaiko prie kiekvieno naudotojo individualių pageidavimų.

Pagrindinės "Zenwire" m.2 SATA SSD korpusų ir dėžučių savybės

"Zenwire" korpusų ir kišenių asortimentas sukurtas taip, kad atitiktų įvairius naudotojų poreikius:

- Paprastumas ir greitis: tiems, kurie dažnai keičia diskus, siūlome kišenes, kuriose galima vertikaliai įstumti diską nenaudojant įrankių.
- Mobilumas ir saugumas: dėl kompaktiškų matmenų ir tvirtos konstrukcijos mūsų korpusai ir kišenės idealiai tinka saugiam duomenų perkėlimui.
- Suderinamumas: mūsų gaminius galima prijungti prie įvairių įrenginių - nuo "MacBook" iki "Windows" stalinių kompiuterių ir išmaniųjų telefonų - ir nereikia diegti papildomų tvarkyklių.

Kodėl verta investuoti į "Zenwire" m.2 SSD korpusus ir kišenes?

Duomenys yra labai vertingi, todėl juos saugoti, gabenti ir pasiekti turėtų būti paprasta ir nesudėtinga. Su "Zenwire" "m.2 NVME Pcie" ir SATA SSD diskų skydais ir kišenėmis naudojimasis duomenimis tampa malonumu.

- Universalūs: nesvarbu, ar norite išplėsti žaidimų konsolės atmintį, ar perkelti didelius failus iš vieno įrenginio į kitą, mūsų adapteriai yra tinkami.
- Kokybė už gerą kainą: Siūlome aukščiausios kokybės gaminius už patrauklią kainą, todėl jie yra puiki investicija į jūsų duomenų ateitį.

Siūlome platų m.2 SSD korpusų ir dėžučių pasirinkimą, užtikrinantį maksimalų našumą ir lankstumą naudojant duomenis. Nusprendę rinktis mūsų M.2 NVME adapterį užsitikrinsite gaminio patogumą ir patikimumą, tai patvirtina didžioji dalis teigiamų mūsų klientų atsiliepimų. Mūsų pasiūlymas skirtas ne tik profesionalams, bet ir paprastiems naudotojams, kurie vertina mūsų sprendimų patogumą ir praktiškumą.

Peržiūrėkite mūsų asortimentą ir įsitikinkite "Zenwire" gaminių kokybe ir naujovėmis!

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl