box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

USB-C ir HDMI adapterių technologiniai privalumai

Šiame technologinių revoliucijų amžiuje, kai prietaisai tampa vis pažangesni, aukštos kokybės priedų, palengvinančių šių prietaisų naudojimo patirtį, poreikis tampa prioritetu. USB-C į HDMI adapteriai buvo sukurti siekiant patenkinti šiuos lūkesčius ir siūlo:

- "Samsung DEX" ir "Huawei Easy Projection" funkcijų palaikymą daugelyje modelių:
- Šios funkcijos leidžia išmanųjį telefoną paversti mini kompiuteriu, suteikiant stacionaraus kompiuterio našumą mobiliuoju formatu.
- Plug & amp; Play standartas: Atsisveikinkite su ilgu diegimu ir sudėtingomis tvarkyklėmis. Mūsų adapteriai veikia vos tik prijungę juos prie įrenginio.
- Aukšta vaizdo kokybė: Iki 4K (3840X2160p) raiškos palaikymas užtikrina, kad mėgausitės nuostabiu vaizdo ryškumu. Jei jūsų monitorius nepalaiko 4K, adapteris automatiškai pritaikys geriausią galimą vaizdo kokybę.

Dizainas ir funkcionalumas - puikus derinys

Gerai suprojektuotuose prietaisuose dera ne tik funkcionalumas, bet ir estetika. Mūsų USB-C ir HDMI adapteriuose pasirūpinome kiekviena detale:

- Kompaktiškas dydis: universalumas bet kokioje situacijoje. Dėl kompaktiško dydžio ir lengvos konstrukcijos adapteris idealiai tinka nešiotis rankinėje ar kuprinėje.
- Power Delivery 100 W (kai kurie modeliai): Jis ne tik leidžia prisijungti prie monitoriaus, bet ir tarnauja kaip nešiojamojo kompiuterio ar telefono maitinimo šaltinis. Palaiko greitą įkrovimą ir duomenų perdavimą viename.
- Prestižinis aliuminio korpusas: ne tik užtikrina papildomą patvarumą, bet ir suteikia elegantišką išvaizdą, kuri sustiprins bet kurios darbo vietos profesionalumą.

Kodėl mūsų USB-C ir HDMI adapteris turi būti bet kuriame rinkinyje?

Renkantis prietaiso priedą verta atkreipti dėmesį ne tik į jo funkcionalumą, bet ir į surinkimo kokybę bei palaikymą. Štai kuo mūsų adapteriai išsiskiria iš konkurentų:

- Universalumas: mūsų adapteris yra puikus sprendimas, nesvarbu, ar planuojate jį naudoti namuose, darbe, ar kelionėje.
- Nereikia papildomo maitinimo šaltinio: Dėl 100 W "Power Delivery" funkcijos (kai kuriuose modeliuose) galėsite įkrauti savo įrenginius ir tuo pat metu mėgautis aukštos kokybės vaizdu.

- Vartotojų patvirtinta kokybė: Šimtai patenkintų klientų vertina mūsų adapterių patikimumą ir našumą.

Bendraudami su mumis įsitikinsite, kad šiuolaikines technologijas galima suderinti su funkcionalumu ir stiliumi. Rinkitės kokybę ir patirtį, kurią jums suteiks mūsų USB-C į HDMI adapteris. Mėgaukitės technologijomis be ribų!

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl