box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

"Lightning" kabelių istorija ir raida


Kai 2012 m. "Apple" pristatė "Lightning" kabelį, pakeitusį ankstesniuose "iPhone", "iPad" ir "iPod" modeliuose naudotą 30 kontaktų jungtį, buvo aišku, kad kompanija siekia naujovių ir minimalizmo dizaino srityje. Kuriant "Lightning" kabelį buvo atsižvelgta į paprastumą, našumą ir universalumą.


- Mažesnis dydis: vienas iš pagrindinių "Lightning" įvedimo tikslų buvo pasiūlyti mažesnį ir universalesnį sprendimą nei senoji 30 kontaktų jungtis.
- Apverčiamas kištukas: kaip ir USB-C, "Lightning" kištukas yra apverčiamas, t. y. nereikia rūpintis, kurį galą įkišti į įrenginį.
- Didesnis našumas: palyginti su ankstesne jungtimi, "Lightning" tapo visų naujų "Apple" įrenginių standartu, todėl jos įkrovimo ir duomenų perdavimo greitis yra didesnis.


Kuo ypatingi "Lightning" kabeliai?


Nors daugelis kitų išmaniųjų telefonų bendrovių pasirinko USB-C standartą, "Apple" pasilieka prie "Lightning" sprendimo dėl kelių svarbių priežasčių.


- Tvirtumas: "Lightning" kabeliai pasižymi ilgaamžiškumu ir tvirtumu, todėl juos galima patikimai naudoti kasdien.
- Suderinamumas: Šie kabeliai suderinami su įvairiais "Apple" priedais, tokiais kaip dokas, ausinės, adapteriai ir kt.
- Saugumas: Autentiški "Apple" "Lightning" kabeliai turi specialius sertifikatus, užtikrinančius, kad jie saugiai veiktų su "Apple" įrenginiais.
- Inovacijos: "Lightning" technologija leido sukurti tokias funkcijas kaip "EarPods" be tradicinio ausinių lizdo.


Tinkamo "Lightning" kabelio pasirinkimas


Atsižvelgiant į tai, kad rinkoje yra daug klastočių ir nekokybiškų gaminių, naudinga žinoti, kaip pasirinkti tinkamą "Lightning" kabelį.


- MFi sertifikatas: "Apple" vykdo MFi (Made for iPhone/iPod/iPad) programą, pagal kurią sertifikuojami trečiųjų šalių priedai. Rinkdamiesi MFi sertifikuotą kabelį galite būti tikri, kad jis suderinamas ir saugus jūsų įrenginiui.
- Medžiaga ir ilgaamžiškumas: Aukštos kokybės kabeliai dažnai būna sustiprinti, kad ilgiau tarnautų.
- Kabelio ilgis: Pagalvokite, kokio ilgio kabelio jums reikia. Ar jums reikia trumpo kabelio kelionėms, o gal ilgesnio - naudojimui namuose?


Apibendrinant, žaibolaidžiai tapo neatsiejama "Apple" ekosistemos dalimi. Pasižymintys greičiu, našumu ir patikimumu, jie tapo svarbiausi norint naudotis visomis "Apple" produktų galimybėmis. Nusprendę įsigyti, būtinai patikrinkite autentiškumą ir suderinamumą, kad galėtumėte mėgautis nesudėtinga patirtimi.

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl