box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

OPTINIS PAVADINIMAS
Itin plonų nešiojamųjų kompiuterių, neturinčių CD/DVD įrenginio, eroje labai naudingi išoriniai įrašymo įrenginiai, kurie prie nešiojamojo kompiuterio ar kompiuterio prijungiami USB kabeliu. Diską prie kompiuterio galima prijungti USB 2.0 arba USB 3.0 kabeliu. Jie naudojami vaizdo įrašams, nuotraukoms įrašyti ir atkurti arba žaidimams ir programinei įrangai įdiegti. Pirkdami patikrinkite įrenginio siūlomą skaitymo ir rašymo greitį. Svarbus aspektas renkantis tinkamą diską yra ir skaitomų duomenų formatas, pvz: DVD, CD arba "Blu-Ray".

Kodėl optinio įrenginio parametrai yra tokie svarbūs?
Jei, pavyzdžiui, norite atkurti "Blu-ray" diską, bet nešiojamajame kompiuteryje nėra įdiegta tinkama programinė įranga, naudodami išorinį įrašymo įrenginį galėsite žiūrėti turinį be jokių problemų. Šį įrenginį taip pat galite naudoti, jei kompiuteryje nėra optinio įrenginio arba jei reikia įdiegti programinę įrangą iš DVD ir CD diskų. Tačiau verta nepamiršti, kad diskas nėra vienodas. Šiuo atveju jūsų pasirinkimą turėtų lemti techniniai optinio įrenginio parametrai. Svarbiausias iš jų - greitis. Įsivaizduokite senus diskus, kurie buvo įmontuoti į nešiojamuosius ar stacionarius kompiuterius. Įrašyti diskus užtruko visą amžinybę, o esant dabartiniam gyvenimo tempui toks sprendimas visiškai nepasiteisintų. Todėl gamintojai išėjo į pagalbą optinių diskų naudotojams ir padarė visą procesą daug efektyvesnį. Dabar galite įrašyti diską vos per kelias akimirkas. Tačiau neapsigaukite dėl tuščių pažadų - rinkitės atidžiai ir labai atidžiai perskaitykite, kas siūloma diske.

Išoriniai CD/DVD ROM įrenginiai iš "Zenwire
Tai daugiau nei tik pažadai - mūsų "Zenwire" aparatinė įranga iš tiesų veikia greitai! Bet jei ir to nepakanka, galime suteikti jums pasitenkinimo garantiją ir pažadėti ilgą tokio disko tarnavimo laiką, nes esame įsitikinę jo kokybe. Specializuojamės kompiuterių aparatinės įrangos, skirtos palengvinti kasdienes kompiuterines užduotis, srityje. Be to, patys kasdien naudojame savo sprendimus, todėl esame gerai susipažinę su kiekviena siūloma technine įranga. Todėl mes pasitikime "Zenwire" gaminių patikimumu.

Turite klausimų?
Mielai į juos atsakysime ir padėsime išsirinkti geriausią aparatinę įrangą, atitinkančią jūsų poreikius ir palengvinančią gyvenimą. Susisiekite su mumis ir gaukite visą informaciją apie parduodamą įrangą.

 

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl