box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

Išmaniųjų telefonų įkrovimo priedai

Mūsų aukštos kokybės įkrovikliai padės greitai ir patogiai įkrauti telefoną ar planšetinį kompiuterį.

 

Įkraukite savo išmanųjį telefoną greičiau, palaikydami "Quick Charge 3.0" technologiją. Turėdami daugybę parinkčių, galite nuspręsti, kaip norite įkrauti savo įrangą. Galite rinktis indukcinius įkroviklius, tinklo įkroviklius ir atskirus kabelius, pavyzdžiui, USB-C, "iPhone Lightning" ir "micro USB". Patys nuspręskite, ar telefoną ar planšetinį kompiuterį norite įkrauti laidiniu, ar belaidžiu būdu naudodami indukcinį įkroviklį. Čia taip pat rasite automobilių įkroviklių. Išnagrinėkite platų prietaisų įkrovimo parinkčių asortimentą ir raskite savo poreikius visiškai atitinkantį sprendimą.

 

Kodėl verta rinktis Zenwire.eu?

 

Zenwire.eu turime didelį įkroviklių ir įkrovimo priedų pasirinkimą. Siūlome daugybę įkrovimo variantų, kad galėtumėte pasirinkti geriausią sprendimą sau arba dovaną kitam žmogui. Nepriklausomai nuo jūsų pageidavimų, turime jums tinkamą įkroviklį.

 

Mūsų asortimente esantys įkrovikliai yra kokybiški gaminiai už prieinamą kainą. Galite įsigyti įkroviklius, įkrovimo kabelius arba atskirus įkroviklius. Mūsų gaminiai sukurti atsižvelgiant į aplinkosaugą ir atitinka RoHS reikalavimus, o tai reiškia, kad juose nėra jokių pavojingų medžiagų.

 

Įkrovimo sprendimai visiems.

Siūlome platų indukcinių įkroviklių, kuriuos galima naudoti bet kokioje situacijoje, asortimentą. Galite rinktis plokščius įkroviklius, įkrovimo padėklus ir vertikalius įkroviklius. Jei dažnai keliaujate, įkrovimo dėklas - puikus būdas sutaupyti vietos ant naktinio staliuko.

 

Mūsų asortimente taip pat rasite belaidžius indukcinius įkroviklius, kurie leis įkrauti telefoną be laidų. Visi mūsų gaminiai yra įvairių patrauklių spalvų, todėl tinka prie bet kokio interjero.

 

Kokie yra įkrovimo sprendimų privalumai?

Įkrauti išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį su mūsų įkrovikliais paprasta ir greita. Galite įkrauti telefoną, kad ir kur būtumėte, užuot valandų valandas laukę, kol jis bus įkrautas namuose. Tai reiškia, kad nereikia laukti visą dieną, kol įrenginys bus įkrautas, nes tereikia įprasto kištuko. Galite rinktis skirtingo įkrovimo greičio įkroviklius, kad visada galėtumėte greitai ir patogiai įkrauti telefoną.

 

Įkrovimo kabeliai taip pat yra svarbi mūsų asortimento dalis. Turime įvairių ilgių USB-C, "Lightning" ir "micro USB" kabelių, todėl niekada nebereikės nerimauti, kad pritrūks kabelio. Tiesiog nuspręskite, kokio ilgio kabelį norite pasirinkti, ir įtraukite jį į krepšelį. Mėgaukitės!

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl