box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

USB-C šakotuvai ir adapteriai "Windows", "Android" ir "Linux" kompiuteriams

ADAPTER HUB USB-C SSD korpusas M2 8in1 HDMI 4K SD USB 3.0 PD M.2 Zenwire ADAPTER HUB USB-C SSD korpusas M2 8in1 HDMI 4K SD USB 3.0 PD M.2 Zenwire
Tiekėjas: Zenwire
Kaina:

57,49 €

Regular price: 69,99 €

Lowest price: 69,99 €
vnt.
Rodyti daugiau
  • nuolaida

Įvairovė skirtingoms operacinėms sistemoms

Ar kada nors galvojote, kaip palengvinti darbą su keliais skirtingų platformų įrenginiais? Nesvarbu, ar naudojate "Windows", "Android", "Mac", ar bet kurią "Linux" distribuciją, siūlome šakotuvus ir adapterius, kurie puikiai atitiks jūsų reikalavimus. Naudodami USB-C šakotuvus ir adapterius iš "Zenwire", kompiuterių priedų lyderio, galite būti tikri, kad įsigytas gaminys bus ne tik labai funkcionalus, bet ir patvarus bei patikimas.

- Universalumas: Mūsų USB-C šakotuvai ir adapteriai suderinami su įrenginiais, kuriuose veikia įvairios operacinės sistemos - nuo "Mac" iki "Windows" ir "Linux".
- Prekės ženklas: Siūlome tik originalius "Zenwire" gaminius, o tai yra kokybės ir patikimumo garantija.

Išplėskite kompiuterio galimybes

Šiandien, kai kompiuteriai tampa vis kompaktiškesni, jie dažnai praranda funkcionalumą, nes juose lieka mažiau prievadų. Tačiau kam atsisakyti papildomų funkcijų, jei jas galima lengvai susigrąžinti?

- Daugiau uostų:
- Įvairios konfigūracijos: Siūlome įvairių funkcijų adapterius: nuo paprastų 3in1 iki pažangių 12in1. Taigi visada rasite sau tinkamą variantą.
- Pritaikymas įvairiems poreikiams: Ar jums trūksta Ethernet prievado nešiojamajame kompiuteryje? Jokių problemų. Reikia prijungti papildomą monitorių? Turime ką nors jums pasiūlyti. O jei jūsų monitorius neturi HDMI įvesties, bet turi "DisplayPort" - pas mus taip pat rasite tinkamą sprendimą.

Adapteriai specializuotoms reikmėms

Ne visiems reikia tik standartinių adapterių. Pažengusiems naudotojams, kuriems reikia specializuotų sprendimų, siūlome adapterius išorinėms vaizdo plokštėms.

- Palaikomi "Macbook Pro M1", "M2": mūsų adapteriai puikiai veikia su naujausiais "Macbook" modeliais, taip pat su "All in One" kompiuteriais.
- Įvairūs prievadai: Mūsų asortimente rasite šakotuvus, kuriuose suderintos visos galimos prievadų konfigūracijos. Nesvarbu, ko jums reikia, turime jums tinkamą sprendimą.

Kiekvienas kompiuteris ar išmanusis telefonas turi trūkumų, tačiau naudodami mūsų šakotuvus ir adapterius galite lengvai juos įveikti. Mes palaikome įvairius įrenginius ir operacines sistemas, užtikrindami aukščiausią kokybę ir patikimumą. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą ir išsirinkite jums tinkamiausią sprendimą!

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl