Mini projektorius WiFi projektorius Android TV FULL HD 4K 18000lm Automatinis fokusavimas Zenwire E601H

Prieinamumas: Didelis prieinamumas sandėlyje ! Užsisakykite šiandien !
Paskelbta: Kup do 16:45 - otrzymaj paczkę w następnym dniu roboczym!
Pristatymas: Į kainą neįskaičiuotos galimos mokėjimo išlaidos patikrinti pristatymo būdus
Kaina: 349,99 € 349.99
kiekiai vnt.
 • Pirkite ir gaukite 1 390 parodyti KLUBAS.
 • Iškeiskite juos į produktus ir nuolaidas būsimiems pirkiniams [?]
product-return

Sklandus grįžimas į Lietuvos tašką

box-orange

Pristatymas per 2-5 darbo dienas [?]

star

Pirkite su pasitikėjimu. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

express-delivery

Gausite sekimo numerį, kad galėtumėte sekti siuntą.

calendar

Grąžinimo terminas iki 14 dienos

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai

Produkto įvertinimas
Tiekėjas: Zenwire
Prekės kodas/SKU: 6421512

apibūdinimas

Projektorius Projektorius "Android" Full HD 1920x1080p su 4K palaikymu 18000 liumenų 600 Ansi WiFi 2.4/5GHz Miracast Airplay Autokeystone 4D Autofokusavimas Bluetooth Zenwire E601H

✅ Pažangus "Zenwire E601H" projektorius su "Android SMART TV", 5 GHz "WiFi" su "Bluetooth 5.0" palaikymu , užtikrinantis aukščiausios kokybės vaizdo ir garso patirtį.

✅ Susikurkite savo namų kiną ir mėgaukitės juo kasdien. Žiūrėkite filmus, klausykitės muzikos, žaiskite žaidimus ir viską, ko tik norite, kokybiškai dideliame 50-300 colių ekrane.

✅Projektoriaus ryškumas 600 ansi liumenų, atitinkančių 18 000 lempos liumenų, kontrasto santykis 12 000:1, ekrano dydis iki 300 colių.

✅Įdiegtos automatinio fokusavimo, automatinio išcentravimo 4D, ZOOM, šoninės projekcijos funkcijos leidžia patogiai ir automatiškai reguliuoti vaizdą. Jį galima tvirtinti ant lubų laikiklio, statyti ant stalo ir stalo arba montuoti ant trikojo.

Galimybė rinktis iš 23 kalbų versijų, įskaitant lenkų, anglų, rumunų, vengrų, čekų, vokiečių ir daugelį kitų.

✅Originalus Europos (Lenkijos) prekės ženklo "Zenwire" gaminys. Pirkimas tiesiogiai iš gamintojo. Gaminys sukurtas Lenkijoje.

⭐⭐⭐⭐⭐

⭐ PAGRINDINIAI ZENWIRE E601H⭐ PROJEKTORIAUS PRIVALUMAI

✅ " Zenwire E601H" projektorius su ANDROID SMART TV su prieiga prie populiarių programėlių, tokių kaip " Netflix", "Youtube", "Prime Video", "HBO GO", "Spotify", "Disney+" ir dar daugiau! Žiūrėkite mėgstamus filmus tiesiai projektoriuje be papildomų įrenginių!

✅ Ryškumas 600 Ansi, o tai reiškia 18 000 liumenų, gimtoji (tikroji) "Full HD" 1920x1080p su 4K palaikymu, 12000:1 kontrasto santykis, vaizdas iki 300" colių. Sukurkite savo namų kiną su aukščiausios kokybės vaizdu! Vienas galingiausių projektorių savo kainų klasėje rinkoje.

✅ Patogus naudojimas ir neribotos reguliavimo galimybės - automatinis fokusavimas - automatinis fokusavimas per kelias sekundes, automatinis vertikalus ir horizontalus koregavimas (Autokeystone 4D), ZOOM funkcijos galimybė sumažinti vaizdą, kad jis tilptų prie sienos, Projektorius gali projektuoti tiesų vaizdą net stovint šonu į sieną(šoninė projekcija ),360 funkcija - 360 laipsnių pasukimo galimybė, galinė projekcija.

✅ Integruotas "WiFi" 2,4/5 Ghz leidžia belaidžiu ryšiu transliuoti vaizdus iš "Android" ir IOS išmaniojo telefono arba nešiojamojo kompiuterio.

✅ "Bluetooth 5.0" leidžia belaidžiu ryšiu prijungti garsiakalbius prie projektoriaus.

✅ Įmontuotas 2*5W HiFi garsiakalbis užtikrina aukščiausios klasės garso patirtį!

✅ Nesenstantis dizainas ir praktiškas korpusas - projektorius tiks bet kokiame kambaryje!

✅ Lengva naudoti. Palaikomos 23 kalbų versijos, įskaitant lenkų kalbą.

 Valdymas nuotolinio valdymo pulteliu arba projektoriaus mygtukais, arba pele ir klaviatūra, prijungus prie USB ar "Bluetooth".

✅Kiekvienas įrenginys prieš išleidžiant į prekybą pereina kokybės kontrolę.

✅Europietiško prekės ženklo "Zenwire" originalus gaminys. Pasitikėkite gaminio kokybe ir aukštu našumu.

⭐PAŽANGUS PROJEKTORIUS SU IŠMANIUOJU "ANDROID" IŠMANIUOJU TELEVIZORIUMI ⭐.

 • Projektoriuje "Zenwire E601H" įmontuota ANDROID 9.0 . Taigi galėsite naudotis populiariomis programėlėmis, prieinamomis ir išmaniuosiuose televizoriuose, pavyzdžiui, " Nettlix", "HBO GO", "Disney+", "Spotify", "Amazon Prime", "Youtube" ir kt. tiesiogiai projektoriuje, nenaudodami papildomų įrenginių.
 • Tiesiog prijunkite prie "WiFi" ir galėsite naudotis visomis SMART TV funkcijomis
 • "Android" sistema pasižymi labai sklandžiu ir stabiliu veikimu.
 • Galite naudoti "Android" sistemą ir valdyti ją nuotolinio valdymo pulteliu arba įsigyti belaidės pelės ir klaviatūros rinkinį ir valdyti patogiau. Šiuos priedus galite įsigyti kituose mūsų aukcionuose.
 • Projektorius palaiko kelias kalbų versijas, įskaitant lenkų, anglų ir daugelį kitų.

⭐Būkite nevaržomi naudodami integruotą "WiFi". Žiūrėkite vaizdą iš projektoriaus belaidžiu ryšiu. ⭐

Žiūrėkite filmus, nuotraukas, "Power Point" prezentacijas, žaiskite žaidimus be susipainiojusių laidų belaidžiu ryšiu su integruotu "WiFii", palaikančiu "AirPlay" ir "Miracast". Projektorius palaiko "WiFi", veikiantį 2,4 Ghz ir 5 Ghz dažniais.

"WiFi" suderinamas su:

 • Android
 • IOS (iPhone, iPad)
 • Windows 7, 8, 8.1, 10, 11
 • ir kt.

Veikia su bet kuriais ir "Android" ar IOS planšetiniais kompiuteriais ir "Windows" nešiojamaisiais kompiuteriais, turinčiais belaidžio vaizdo perdavimo funkciją.

Palaikomas 5 Ghz "WiFi" dažnis padidina signalo stabilumą ir patikimumą perduodant vaizdą iš telefono.

⭐ TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS ⭐

 • Ryškumas: 600 ansi liumenų, atitinkančių 18 000 lempos liumenų - mėgaukitės itin ryškiu ir ryškiu vaizdu tamsioje patalpoje arba net šviesoje.
 • Gimtoji raiška: 1920x1080p tikroji "Full HD" su galimybe atkurti ir transliuoti 4K,
 • Kontrasto santykis: 12 000:1 - itin tikslus spalvų atkūrimas ir gili juoda spalva,
 • Operacinė sistema: ANDROID 9.0, palaiko "Nettlix", "HBO GO", "Disney+", "Spotify", "Amazon Prime", "Youtube" ir daugelį kitų programų,
 • "WiFi 2,4/5 GHz Miracast" ir "Airplay" palaikymas. Suderinama su "Android", "Apple IOS", "Windows". Galimybė belaidžiu ryšiu bendrinti ekraną iš telefono.
 • "Bluetooth 5.0" - belaidžiu būdu atkurkite garsą iš išorinių garsiakalbių,
 • Lempos galingumas: 160 W, 600 ansi ekvivalentas - 18 000 lempos liumenų, prailgintas veikimo laikas - daugiau kaip 30 000 val,
 • Projekcijos technologija: PROJEKCIJOS TECHNOLOGIJA: 5 COLIŲ LCD EKRANAS
 • Jungtys: 2x HDMI, AV, 2x USB, garso mini lizdas su ausinių palaikymu (3,5 mm), Ethernet
 • Vaizdo dydis: 50-300" colių,
 • Projekcijos atstumas: 2-6 m (metrų),
 • Vaizdo gerinimo funkcijos: "Autokeystone 4D", automatinis fokusavimas, galinė projekcija, šoninė projekcija, lubų ir sienų projekcija, priartinimas. Dėl to projektorius iš tikrųjų per kelias sekundes gali automatiškai pritaikyti vaizdo kokybę.
 • Projekcija 16:9 ir 4:3 režimais,
 • Palaikomos 23 kalbų versijos, įskaitant anglų ir lenkų kalbas,
 • Įmontuotas galingas stereofoninis 2*5W HiFi garsiakalbis,
 • Pridedama: Maitinimo šaltinis, AV adapteris, nuotolinio valdymo pultas, naudotojo vadovas (lenkų ir anglų kalbomis), originali pakuotė.
 • Galima montuoti ant stalo, trikojo, sienos, lubų ar stovo
 • Jame įmontuotas ilgintuvas, kuriuo projektorių galima pakelti maždaug 4 cm nuo žemės, kad jį būtų galima geriau reguliuoti ant lygaus paviršiaus.
 • Projektoriaus svoris: 2,3 kg
 • Veikimo garsumas: maždaug 40 dB
 • Spalva: balta
 • Projektoriaus matmenys: 280x230x113 mm (milimetrai)

✅ Itin ilgas lempos veikimo laikas - 30 000 val.

Projektoriaus lempa veikia iki 30 000h, t. y. maždaug 4 metus nepertraukiamo žiūrėjimo be pertraukų.

✅ Nesenstantis dizainas, derantis prie bet kokio kambario.

Korpusas pagamintas iš aukštos kokybės ABS plastiko. Dėl apgalvoto dizaino ir baltos spalvos prietaisas gražiai atrodys bet kokio stiliaus ir bet kokiame kambaryje. Projektorius ne tik suteiks aukštos kokybės garso ir vaizdo patirtį, bet ir pasitarnaus kaip namų puošmena.

✅Energiškumas ir galia viename.

Galinga 160 W lempa užtikrina ir aukštos kokybės audiovizualinę patirtį, ir taupų energijos vartojimą.

✅Kompaktiškas korpusas užtikrina mobilų naudojimą.

Dėl galingo našumo ir kompaktiško korpuso projektorių galite nešiotis su savimi ir naudoti keliaudami.

⭐Įeikite į garso pasaulį su "Bluetooth" palaikymu. Patys nuspręskite, kaip norite atkurti garsą. Įmontuotas 2*5W "HiFi" garsiakalbis ⭐

Projektoriuje "Zenwire E601H" įmontuotas 2*5 W garsiakalbis. Mėgaukitės aukštos kokybės garsu atkurdami garsą tiesiai iš projektoriaus, neprijungdami papildomų garsiakalbių.

Palaikoma "Bluetooth 5.0" funkcija leidžia atkurti garsą belaidžiu būdu, Taigi prie projektoriaus galite prijungti nešiojamąjį "Bluetooth" garsiakalbį arba kitą garso įrangą.

⭐VAIZDO KOKYBĖ KAIP KINO TEATRE. PASIRŪPINKITE SAVO KINO TEATRO PATIRTIMI⭐.

Susikurkite savo namų kino patirtį su " Zenwire E601H ", nevaržomi integruotų pažangių technologijų. Mėgaukitės viena aukščiausių vaizdo kokybe savo klasėje. Gaukite ryškius ir ryškius aukštos kokybės vaizdus.

 • FULL HD 1920x1080p gimtoji raiška su 4K atkūrimo palaikymu
 • Ryškumas 600 ansi liumenų, kas reiškia 18 000 liumenų šviesos, kontrasto santykis 12 000:1, ekrano dydis 50-300" colių,
 • HDR palaikymas
 • Patogios vaizdo reguliavimo parinktys (automatinis fokusavimas, "Autokeystone 4D", ZOOM, galinis projektavimas, šoninis projektavimas, projektavimas į lubas, projektavimas į sieną)

Vaizdo kokybė jus maloniai nustebins!Tai vienas pažangiausių mūsų prietaisų, skirtų tiems, kurie reikalauja geriausios kokybės! Europos (Lenkijos) prekės ženklo gaminys. Mums rūpi mūsų gaminių kokybė ir klientų patirtis.

✅ Įvairios montavimo galimybės

Tvirtinimas 4 varžtais prie lubų ir sienos laikiklio arba trikojo leidžia laisvai formuoti projektoriaus naudojimo vietą, maksimaliai išnaudojant jo galimybes tiek namų, tiek biuro aplinkoje. Pastatykite projektorių ant trikojo.

*Tvirtinimo varžtų skylės yra po guminėmis pagalvėlėmis projektoriaus apačioje. Prieš montuojant ant lubų, jas reikia nuimti.

✅ AUTOFOKUSAS

Projektorius gali visiškai automatiškai per kelias sekundes sureguliuoti vaizdo fokusavimą. Jums nereikia rankiniu būdu valdyti ratuko, jis bus sureguliuotas visiškai automatiškai.

✅ Pakabinkite projektorių ant lubų aukštyn kojomis. 360 funkcija.

Projektorius turi 360 rodymo funkciją, todėl galite reguliuoti vaizdo kampą ir pasukti jį 90 laipsnių kampu į bet kurią pusę savo nuožiūra. Taip galite, pavyzdžiui, pakabinti projektorių aukštyn kojomis ant lubų ir projektuoti vaizdą jums patogiu metu, pasukdami vaizdą, pavyzdžiui, 180 laipsnių kampu.

✅ ZOOM funkcija

Pagal poreikįsumažinkite vaizdo dydį, kad jis tilptų ant sienos. Garantuoja geriausią įmanomą audiovizualinę patirtį.

⭐ PLAČIOS VAIZDO REGULIAVIMO GALIMYBĖS ⭐ AUTOMATINIS FOKUSAVIMAS

 • Automatinis fokusavimas - projektorius per kelias sekundes automatiškai sureguliuos vaizdo fokusavimą. Jums nereikės patiems reguliuoti fokusavimo ratuku, jis bus sureguliuotas visiškai automatiškai!
 • AutoKeystone 4D - automatiškai sureguliuoja ant sienos projektuojamo vaizdo kampą, kad vaizdas atitiktų geriausią kokybę tiek vertikaliai, tiek horizontaliai (ši funkcija turi būti įjungta projektoriaus parinktyse),
 • Šoninė projekcija. Galite rodyti filmus iš projektoriaus net tada, kai jis stovi šonu į sieną.
 • ZOOM funkcija. Galimybė sumažinti vaizdą iki reikiamo dydžio ir priderinti jį prie sienos.
 • 360 funkcija, 360 laipsnių reguliavimas. Naudodami šią funkciją galite pritvirtinti projektorių prie lubų ir pasukti vaizdą 180 laipsnių kampu. Taip projektorių galima pastatyti aukštyn kojomis ir vis tiek rodyti tinkamą vaizdą.
 • Fokusavimo reguliavimas - norėdami sureguliuoti vaizdo fokusavimą, pasukite projektoriaus objektyvo rėmelį.
 • Galinis projektavimas
 • Galima montuoti ant lubų, sienos, stovo, stalo.

⭐ ITIN PLATUS SUDERINAMUMAS ⭐ ITIN PLATUS SUDERINAMUMAS ⭐ ITIN PLATUS SUDERINAMUMAS ⭐ ITIN PLATUS SUDERINAMUMAS ⭐ ITIN PLATUS SUDERINAMUMAS

Projektorius " Zenwire E6001H " gali veikti su įvairiais įrenginiais.

 • Nešiojamasis kompiuteris
 • Belaidis arba laidinis vaizdo atkūrimas iš telefono
 • Galimybė laidiniu arba belaidžiu būdu prijungti garsiakalbius arba ausines
 • Galimybė rodyti turinį tiesiogiai iš projektoriaus prijungus, pvz.
 • Žaidimų konsolė, pvz., "PlayStation" arba XBOX
 • TV imtuvas
 • ir dar daugiau!

⭐ "Zenwire E601H" projektorius yra universalus, todėl puikiai tinka daugeliui naudotojų⭐.

 • Kasdieniam naudojimui,
 • Žiūrint didelės raiškos filmus,
 • Žaidimams žaisti,
 • Mokykliniam, verslo, edukaciniam naudojimui,
 • Muzikiniams vaizdo įrašams žiūrėti,
 • prezentacijoms žiūrėti,
 • turinio atkūrimui iš telefono, nešiojamojo kompiuterio ar planšetinio kompiuterio,
 • Kaip televizoriaus pakaitalas - didžiulis iki 300 colių ekranas
 • Kaip SMART televizorius - turėkite prieigą prie "Netflix", HBO MAX, "Youtube", "Amazon Prime", "Disney+", "Spotify", "Google Chrome" naršyklės ir dar daugiau (programėles galite atsisiųsti iš "App Store").

✅ Į komplektą įtraukta viskas, ko reikia:

 • Zenwire E601H Android 9.0 WiFi 1920x1080p WiFi Bluetooth projektorius,
 • maitinimo laidas,
 • nuotolinio valdymo pultas,
 • AV adapteris,
 • Vartotojo vadovas lenkų ir anglų kalbomis,
 • Elegantiška pakuotė su projektoriaus apsauga - puiki dovanos idėja.

Ką galite įsigyti šiam projektoriui iš mūsų? Ilgesnį HDMI kabelį, "Android" belaidės klaviatūros ir belaidės pelės rinkinį, projekcinį ekraną, lubų laikiklį, adapterius vaizdui iš telefono projektuoti per projektorių, nuotolinio valdymo pulto baterijas ir dar daugiau. Viskas, ko reikia, vienoje vietoje!

⭐PROJEKTORIAUS ZENWIRE E601H⭐ FIZINIAI MATMENYS.

 • Projektoriaus matmenys: 28x23x11,3 cm (centimetrai)
 • Projektoriaus svoris: 2,43 kg (kilogramų)
 • Projektoriaus jungtys: HDMI, USB, AV, maitinimo kabelis, garso (3,5 mm)

✅Susipažinkite su "Zenwire" prekės ženklu - kokybė, kuria galite pasikliauti

2018 m. Lenkijoje įkurtas prekės ženklas "Zenwire" specializuojasi kompiuterių ir namų elektronikos priedų, tokių kaip projektoriai, USB-C šakotuvai, kompiuterių priedai, monitoriai ir dar daugiau, prekyboje. Mūsų misija - siūlyti aukštos kokybės gaminius už prieinamą kainą, orientuotus į naudotojų poreikius.

Veikiame daugelyje Europos šalių, pelnėme tūkstančius patenkintų klientų, kurie vertina mūsų patikimumą ir inovacijas. Zenwire gaminiai yra kokybės garantija, kurią patvirtina daugybė teigiamų atsiliepimų.

Rinkdamiesi "Zenwire", investuojate į technologijas, atitinkančias jūsų lūkesčius darbui, studijoms ir pramogoms. Prisijunkite prie mūsų ištikimų naudotojų gretų ir mėgaukitės technine įranga, kuri padidins jūsų produktyvumą ir pramogas.

✅Zenwire - technologijos ranka pasiekiamos.

GALERIJA:

Siuntimo išlaidos Į kainą neįskaičiuotos galimos mokėjimo išlaidos

Pristatymo būklė:
Rinkinyje pigiau!
aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl