box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

Alkotesteriai - saugokite save ir kitus
Alkotesteris yra prietaisas, kurį turėtų turėti kiekvienas. Alkotesteriu galite pasitikrinti, ar saugu vairuoti, ir imtis reikiamų atsargumo priemonių. Mūsų alkotesteriai taip pat tinka transporto įmonėms.

 

Universalus alkotesteris
Jei svarstote, kokį alkotesterį pasirinkti, turėtumėte apsvarstyti, kiek norite jam išleisti. Mūsų parduotuvėje esančių produktų kainos yra labai geros ir garantuojame aukščiausią kokybę. Rinkdamiesi alkotesterį patikrinkite, kiek jame yra kandiklių, mes parduodame tik alkotesterius su kandikliais. Iš kitų klientų atsiliepimų galėsite sužinoti, kaip mūsų gaminiai veikia kasdienio naudojimo metu. Užtikriname, kad mūsų asortimente esantys alkotesteriai rodo tikslius rodmenis ir atitinka aukščiausius klientų lūkesčius.

 

ALKOTESTERIS TRANSPORTO ĮMONĖMS
Alkotesteriu taip pat galima patikrinti, ar transporto įmonės vairuotojas prieš darbą vartojo alkoholio. Rekomenduojame šiuos prietaisus kalibruoti kartą per mėnesį, kad būtumėte tikri, jog jie duoda tikslius rezultatus.

Jei rūpinatės visų saugumu ir norite būti tikri, kad nevairuojate apsvaigę nuo alkoholio, įsigykite alkotesterį. Tai nedidelė investicija, kuri suteiks jums ramybę.

Kai kalbama apie saugumą, nėra nieko svarbiau už žinojimą, kad jūs ir aplinkiniai yra patikimose rankose. Todėl manome, kad kiekvienas vairuotojas turėtų turėti alkotesterį. Turėdami tokį vairuotojo pažymėjimą galite užtikrinti, kad vairuosite neviršydami leistinos normos ir kelyje užtikrinsite savo ir kitų saugumą.

Alkotesteriai puikiai tinka ne tik asmeniniam naudojimui, bet ir transporto įmonėms. Naudodami alkotesterį darbdaviai gali įsitikinti, kad jų vairuotojai, prieš sėsdami prie vairo, nebuvo apsvaigę nuo alkoholio. Tai svarbi atsargumo priemonė, kuri gali padėti užtikrinti darbuotojų ir klientų saugumą.

Rekomenduojame kartą per mėnesį iš naujo kalibruoti alkotesterį, kad būtų užtikrintas jo tikslumas. Šia nedidele investicija galite užtikrinti savo ir aplinkinių saugumą keliuose. Būtinai įsigykite alkotesterį šiandien!

Naudodami "Zenwire" firminį alkotesterį garantuojate, kad produktas bus tikslus ir aukščiausios kokybės. Nesvarbu, ar tai būtų dovana, ar asmeninio naudojimo daiktas, šis alkotesteris tikrai atliks savo darbą ir užtikrins didesnį saugumą keliuose. Užsisakykite šiandien ir mėgaukitės jo funkcijomis!

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl