box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

HDMI kabeliai
HDMI kabeliai yra svarbus kasdienio naudojimo elementas. Jie turi įtakos, pavyzdžiui, vizualiniam suvokimui ir gali lemti gerą ar blogą prietaiso naudojimo patirtį.

HDMI KABELIS - Į KĄ ATKREIPTI DĖMESĮ PERKANT?
HDMI kabeliai reikalingi vaizdo ir garso perdavimui į monitorius, televizorius ir telefonus naudojant adapterius ir šakotuvus. Perkant verta patikrinti, kokio standarto vaizdo perdavimo funkciją turi kabelis. Kabeliai su paauksuotais galais pasižymi dideliu pralaidumu ir užtikrina puikią perduodamo vaizdo ir garso kokybę. Renkantis tinkamą kabelį taip pat svarbu surinkimo kokybė. Verta rinktis kabelius, palaikančius 4k ir FULL HD raišką.

Kodėl taip svarbu pasirinkti geros kokybės kabelį?
Pirmas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti perkant HDMI kabelį, yra jo ilgis. Kuo jis ilgesnis, tuo didesnė tikimybė, kad bus prarastas signalas arba atsiras trikdžių, dėl kurių kils vaizdo kokybės problemų. Ne visi kabeliai yra vienodi, o kai kurie iš jų sukelia signalo praradimo ir trukdžių problemas.

Galiausiai, perkant HDMI kabelį kaina neturėtų būti vienintelis kriterijus. Nors neprivalote išleisti daugybės pinigų aukščiausios klasės kabeliui, pigiausi kabeliai paprastai nėra geras pasirinkimas. Visų pirma verta susipažinti su konkretaus kabelio techniniais parametrais, o jei jums trūksta žinių šioje srityje, klauskite mūsų konsultantų apie individualiems poreikiams tinkamą kabelį. Geras ir išmintingas pasirinkimas yra didesnė kabelio kaina ir aukštesnė kokybė. Pirkdami pigiausius kabelius galite nusivilti, todėl neverta taupyti kelių auksinių.

"Zenwire" reiškia geriausią kokybę už priimtiną kainą.
Mūsų klientai vertina "Zenwire" gaminius būtent dėl jų kainos ir kokybės santykio. Dėl priimtinų kainų mūsų gaminiai yra visiems prieinamas sprendimas. Todėl nereikia baimintis, kad patraukli kaina yra susijusi su prastesne produkto kokybe. Mūsų Zenwire.eu parduotuvėje siūlome tik patikrintus gaminius, kuriuos kasdien sėkmingai naudojame savo namuose ir įmonėse. Garantuojame, kad būsite patenkinti pirkiniu, ir esame tikri, kad įvertinsite visas mūsų gaminių savybes.

Jei turite klausimų, kreipkitės į vieną iš mūsų konsultantų.
Su malonumu pasidalinsime elektronikos pasaulio naujienomis ir padėsime išsirinkti jūsų poreikius atitinkančią įrangą.

 

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl