box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

Vienkartiniai įkrovimo kabeliai
Rinkoje yra kelių skirtingų tipų vieno įkrovimo kabelių. Dažniausiai pasitaikantis tipas yra USB ir micro USB kabelis. Šis laidas naudojamas įkrauti įvairių tipų mobiliesiems įrenginiams, įskaitant išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir elektronines skaitykles. Kitas populiarus vieno įkrovimo kabelio tipas yra "Lightning" jungties kabelis, kuris yra USB kabelis. Tai būtinas priedas kiekvienuose namuose, biure ir automobilyje. Jis naudojamas failams perduoti, bet dažniausiai - mobiliesiems įrenginiams, pvz., išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, įkrauti. Naudodami USB kabelius galite greitai perkelti failus iš telefono į kompiuterį. Taip pat pravartu turėti papildomų USB kabelių, kad visada turėtumėte jų po ranka ir turėtumėte laiko ieškoti pamesto kabelio. Klientams, norintiems įkrauti telefoną belaidžiu būdu, siūlome belaidžius įkroviklius.

 

Į ką turėčiau atkreipti dėmesį pirkdamas telefono kabelį?
Svarbiausia pasirinkti tinkamą jungtį. Siūlome USB - "Micro USB", USB - "Lightning", USB - C tipo USB kabelius. Siūlome kabelius, palaikančius "Quick Charge" greitojo įkrovimo technologiją. Galimi ir kiti variantai: C tipo USB - HDMI , DisplayPort - C tipo USB. Taip pat svarbu Mūsų gaminiai pasižymi funkcionalumu, ilgaamžiškumu ir estetiškumu. Labai populiarus pasirinkimas - pinti USB kabeliai. Taip užtikrinama, kad kabeliai nesusipainiotų ir juos būtų patogiau naudoti. Be to, pinti kabeliai yra atsparesni pažeidimams.

"Zenwire" kabeliai gaminami iš aukščiausios kokybės metalų, pasižyminčių puikiu laidumu ir atsparumu pažeidimams. Tai saugūs kabeliai, kurie apsaugo jūsų įrenginius nuo viršįtampių, elektros šuolių. Papildomas privalumas yra greitas duomenų perdavimas - ši savybė tikrai patiks tiems, kuriems svarbus greitas duomenų perdavimas iš vieno įrenginio į kitą.

Nesvarbu, kokį kabelį pasirinksite, garantuojame aukščiausios kokybės gaminius, kurie tarnaus ilgus metus. Tvirta jų konstrukcija užtikrina tinkamą apsaugą ir ilgai išlaiko funkcionalumą. Peržiūrėkite "Zenwire" asortimentą ir palengvinkite savo gyvenimą.

 

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl