box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

Dizainas ir konstrukcija reikliems žmonėms

Karinės ir karinės kuprinės sukurtos tiems, kurie tikisi, kad jų įranga bus patikima bet kokiomis sąlygomis. Mūsų "Zenwire" prekės ženklo kuprinės yra puikus estetikos ir praktiškumo derinys. Ko galime tikėtis iš šių išskirtinių modelių?

- Didelė talpa: mūsų kuprinės talpina 40 l, todėl jose telpa viskas, ko reikia trumpoms ir ilgoms kelionėms.
- Išmanus dizainas: kuprinės turi keturis skyrius, todėl puikiai sutvarkysite erdvę ir lengvai rasite reikiamą daiktą.
- Lengvos: nepaisant talpos, kiekviena mūsų kuprinė sveria mažiau nei kilogramą. Puikiai tinka tiems, kurie nori sumažinti papildomą svorį keliaudami.

Atsparumas oro sąlygoms

Keliaujant, ypač atšiauriomis sąlygomis, būtina turėti įrangą, kuri atlaikytų bet kokius iššūkius. Todėl mūsų karinės kuprinės sukurtos taip, kad maksimaliai apsaugotų jūsų įrangą.

- IPX1 sertifikatas: kuprinės turi IPX1 sertifikatą, tai reiškia, kad jos atsparios purslams ir nedideliam lietui. Todėl galite būti tikri, kad kuprinės turinys išliks sausas daugeliu sąlygų.
- Patvarūs užtrauktukai: tvirti ir patvarūs užtrauktukai užtikrina, kad jūsų daiktai bus saugūs ir apsaugoti nuo užteršimo.

Daugiafunkciškumas praktikoje

"Zenwire" karinės kuprinės - tai ne tik kariuomenės entuziastams skirti gaminiai. Jų universalumas reiškia, kad jos puikiai tiks įvairiose situacijose.

- Puikus kelionių palydovas: Kuprinė - puikus pasirinkimas dažnai keliaujantiems į kalnus, mišką ar miestą. Ją taip pat galima naudoti kaip lėktuvo kuprinę, todėl kelionės bus dar patogesnės.
- Naudojama kiekvieną dieną: Dėl tvirtos konstrukcijos ir patrauklaus dizaino šios kuprinės puikiai tinka kasdieniam naudojimui - mokykloje, universitete ar darbe.
- ASG ir dažasvydžio entuziastams: Karinė kuprinė yra būtinas taktinio sporto mėgėjų reikmuo. Patvarumas, funkcionalumas ir karinis stilius leis jums išsiskirti mūšio lauke.
- Ergonomiška nešiojimo sistema: mūsų kuprinės sukurtos taip, kad būtų maksimaliai patogios. Jos turi ergonomišką nešiojimo sistemą, kuri tolygiai paskirsto svorį ant nugaros ir klubų, todėl ilgai nešiojant kuo mažiau apkraunamas stuburas.
- Reguliuojami dirželiai: kuprinės dirželius galima lengvai reguliuoti pagal individualius poreikius, todėl jie puikiai tinka pagal jūsų figūrą ir pageidavimus.

Peržiūrėkite "Zenwire" karinių kuprinių asortimentą. Su jomis, nesvarbu, kur būtumėte ar kur nuvyktumėte, visada būsite pasiruošę bet kokiems nuotykiams!

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl