box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

Nešiojamųjų kompiuterių krepšiai - dėklai - kuprinės

LAPTOP BAG 2in1 GRAY USB 15 15,6 INCHES LAPTOP BAG 2in1 GRAY USB 15 15,6 INCHES
Tiekėjas: Zenwire
Kaina:

17,50 €

vnt.
Rodyti daugiau

"Zenwire" nešiojamųjų kompiuterių krepšiai. Nesenstantis dizainas ir universalumas.
Ieškote patogaus nešiojamojo kompiuterio nešiojimo būdo? Universalus nešiojamojo kompiuterio krepšys gali būti idealus sprendimas ! Praktiški nešiojamųjų kompiuterių krepšiai su rankena ir kabliuku leis patogiai nešiotis nešiojamąjį kompiuterį.

Nešiojamojo kompiuterio krepšio matmenys
Daugeliui žmonių gali būti problema pasirinkti tinkamo dydžio nešiojamojo kompiuterio krepšį. Jo dydį galima nustatyti išmatavus plotį, ilgį ir storį cm. Tačiau praktikoje gamintojai paprastai nustato jo dydį pagal nešiojamojo kompiuterio ekrano įstrižainės ilgį coliais. Vienas colis atitinka 2,54 cm nešiojamojo kompiuterio ekrano įstrižainės.

Todėl verta nurodyti nešiojamojo kompiuterio krepšio įstrižainę, kad rastumėte puikiai tinkantį krepšį (pvz., 15,6 colių nešiojamųjų kompiuterių krepšiai arba 14 colių nešiojamųjų kompiuterių krepšiai). Dažniausiai rasite nešiojamųjų kompiuterių krepšių su matmenimis:

10,1" colių nešiojamojo kompiuterio krepšiai
nešiojamųjų kompiuterių krepšiai 11,1" colių nešiojamiesiems kompiuteriams
nešiojamųjų kompiuterių krepšiai, skirti 13,3" colių nešiojamiesiems kompiuteriams
nešiojamųjų kompiuterių krepšiai 14" colių nešiojamiesiems kompiuteriams
nešiojamųjų kompiuterių krepšiai, skirti 15,6 colių nešiojamiesiems kompiuteriams
nešiojamųjų kompiuterių krepšiai, skirti 17,3" colių nešiojamiesiems kompiuteriams
ir daugelis kitų.
Vyriškas ar moteriškas nešiojamojo kompiuterio krepšys ? Daugiausia dėmesio skiriame universalumui ir įvairiapusiškumui
Daugiausia dėmesio skiriame universalumui ir nesenstančiam dizainui, todėl rankinę galima naudoti bet kokia proga. Pilkos, sidabrinės ir juodos spalvos nešiojamojo kompiuterio krepšys yra puikus spalvų derinys, nes puikiai dera tiek prie verslo, tiek prie kasdienio ir laisvalaikio stiliaus, todėl puikiai tinka kiekvienam! Universalios konstrukcijos kompiuterio dėklą galima naudoti ir kaip moterišką, ir kaip vyrišką nešiojamojo kompiuterio krepšį.

Todėl lengva rasti dėklą, kuris puikiai tiks jūsų nešiojamajam įrenginiui.

Nešiojamųjų kompiuterių krepšiai su pakaba per petį
Pakabos ant peties padidina kompiuterio nešiojimo patogumą. Šis naudingas priedas leidžia dėklą kartu su nešiojamuoju kompiuteriu pakabinti ant peties, kad būtų patogiau jį nešiotis. Nešiojamojo kompiuterio dėklas su rankena dar labiau padidins jo nešiojimo patogumą.

Nešiojamojo kompiuterio dėklas apsaugo nešiojamąjį kompiuterį nuo įbrėžimų ir pažeidimų dėl kritimo. Krepšiai tinka daugeliui "Apple", "Dell", "Lenovo", "Asus", "Samsung", "Acer" nešiojamųjų kompiuterių.

Nešiojamojo kompiuterio ir dokumentų krepšys
Nešiojamojo kompiuterio krepšiai - puiki idėja, palengvinanti keliavimą ir užtikrinanti nešiojamojo kompiuterio saugumą! Su nešiojamojo kompiuterio dėklu 15 6 galėsite ne tik patogiai nešiotis nešiojamąjį kompiuterį, bet ir dokumentus, užrašus, nešiojamojo kompiuterio įkroviklį, telefonus, knygas ir daug kitų patogių priedų! Šis patogus nešiojamojo kompiuterio dėklas puikiai tinka ir kaip portfelinė !

Neabejotinai svarbus veiksnys, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra nešiojamojo kompiuterio dėklo skyrių skaičius. Todėl 3 skyrių nešiojamojo kompiuterio krepšyje tikrai rasite daug vietos ! Jei reikia dar daugiau vietos papildomiems priedams, jums gali praversti nešiojamojo kompiuterio kuprinė.

 

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl