box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

Nešiojamųjų kompiuterių ir "Macbook" dangteliai ir dėklai

Komfortas ir funkcionalumas viename

Nešiojamųjų kompiuterių ir "Macbook" dėklai ir dėklai jau nebėra tik aksesuaras - jie tapo būtinu daiktu visiems, kurie nori apsaugoti savo įrangą ir kartu atrodyti stilingai.

- Individualus pritaikymas: mūsų gaminių asortimentą sudaro įvairių dydžių krepšiai, idealiai tinkantys įvairiems nešiojamųjų kompiuterių ir "Macbook" modeliams - nuo 13,3 colių "Macbook Air Pro", 13,3-14 colių nešiojamųjų kompiuterių iki krepšių dideliems 17,3 colių nešiojamiesiems kompiuteriams.
- Estetika ir praktiškumas: mūsų krepšiai ir dėklai yra juodos, pilkos ir kreminės spalvų, todėl jie suteikia elegancijos bet kokiam įrenginiui, kartu siūlydami funkcinius sprendimus, pavyzdžiui, kišenes priedams ar specialias rankenas.

Inovacijos visomis prasmėmis

Dėl šiuolaikinių technologijų naudojimo ir dėmesio detalėms mūsų dangčiai ir dėklai yra unikalūs lyginant su konkurentais.

- Aukščiausio lygio apsauga: Vidinis poliesterio paminkštinimas apsaugo nešiojamąjį kompiuterį nuo smūgių, o išorinė vandeniui atspari medžiaga apsaugo nuo purslų ir lietaus.
- apgalvoti sprendimai: Daugelyje mūsų modelių įrengtos USB jungtys, kad galėtumėte įkrauti įrenginius keliaudami, ir dvigubi užtrauktukai greitam priėjimui.

Platus produktų asortimentas

Atsižvelgdami į įvairius klientų poreikius, parengėme platų pasiūlymų asortimentą, kad patenkintume net išrankiausiųjų poreikius.

- Kiekvienam modeliui: Ieškote krepšio 14 colių "Macbook Pro" ar dėklo 15,6 colių nešiojamajam kompiuteriui? Pas mus rasite jums tinkamą gaminį.
- Skirtas įvairioms reikmėms:
Nesvarbu, koks jūsų gyvenimo būdas ar poreikiai, mūsų asortimente rasite puikų dėklą ar įmautę, kuri ne tik apsaugos jūsų įrangą, bet ir pabrėš jūsų charakterį.
Nesvarbu, koks jūsų gyvenimo būdas ar poreikiai, rasite puikų dėklą ar įmautę, kuri ne tik apsaugos jūsų įrangą, bet ir pabrėš jūsų charakterį. Rinkitės kokybę, kuria galite pasikliauti kiekvieną dieną.

 

Verslo susitikimų stilius ir elegancija


Nešiojamųjų kompiuterių ir "Macbook" dėklai ir įmautės yra ne tik apsaugos elementas, bet ir svarbi jūsų įvaizdžio dalis per verslo susitikimus ar pristatymus.
Profesionalus dizainas: mūsų gaminiai pasižymi elegantišku dizainu, kuris puikiai dera profesionalioje aplinkoje. Su jais jūsų nešiojamasis kompiuteris tampa ne tik darbo priemone, bet ir jūsų išvaizdos elementu.
Darbinis funkcionalumas: Daugelyje mūsų dangtelių ir dėklų yra papildomų kišenių ir skyrių dokumentams, vizitinėms kortelėms ar kitiems verslo reikmenims laikyti. Tai praktiški sprendimai, kurie palengvina organizavimą ir užtikrina, kad visada būsite pasiruošę profesiniams susitikimams.

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl