box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

Nešiojamųjų kompiuterių ir "Macbook" krepšiai

Puikiai tinka jūsų prietaisui

Išsirinkti tinkamą rankinę nešiojamajam kompiuteriui arba "Macbook" labai svarbu ne tik dėl estetikos, bet visų pirma dėl įrenginio funkcionalumo ir saugumo. Mūsų asortimente rasite krepšių, kurie sujungia šiuos tris elementus viename gaminyje.

- Universalumas ir suderinamumas: Siūlome krepšius, skirtus įvairių prekės ženklų nešiojamiesiems kompiuteriams ir specialiai sukurtus "Macbook" kompiuteriams. Nepriklausomai nuo įrenginio modelio ir dydžio, pas mus rasite puikiai tinkantį krepšį.
- Stilingas ir modernus dizainas: Mūsų kolekcijoje yra įvairių stilių - nuo klasikinio iki modernaus, todėl krepšį galėsite priderinti prie savo individualaus skonio ir charakterio.
- Ergonomiškumas ir funkcionalumas: Daugelyje modelių yra papildomų kišenių ir skyrelių, kuriuose lengva tvarkyti ir laikyti priedus, pavyzdžiui, įkroviklį, pelę ar užrašų knygutę.

Aukščiausio lygio sauga ir saugumas

Nėra nieko svarbiau, kaip būti tikram, kad jūsų įranga yra saugi ir apsaugota nuo sugadinimo.

- Patvarios ir atsparios medžiagos: naudojamos medžiagos užtikrina ilgalaikę nešiojamojo kompiuterio apsaugą nuo išorinių veiksnių, tokių kaip lietus, dulkės ar smūgiai.
- Minkštas paminkštinimas: Vidinis minkštas paminkštinimas, pagamintas iš minkštos medžiagos, pavyzdžiui, poliesterio arba neopreno, apsaugo jūsų įrenginį nuo įbrėžimų ir kartu sugeria smūgius.
- Tvirtos tvirtinimo detalės: Naudojant patvarius užtrauktukus ir kitas tvirtinimo sistemas esate tikri, kad nešiojamasis kompiuteris ar "Macbook" krepšyje bus saugus.

Aktyviam gyvenimo būdui skirtos patalpos

Vertiname jūsų komfortą ir patogumą, todėl mūsų kombinezonai sukurti atsižvelgiant į aktyvų gyvenimo būdą.

- Praktiški diržai ir rankenos: patogūs, reguliuojami diržai per petį ir tvirtos rankenos leidžia patogiai nešiotis krepšį bet kokiu jums patogiu būdu.
- Lengvi ir kompaktiški: nepaisant tvirtos konstrukcijos, mūsų krepšiai yra lengvi ir kasdien nešiojami nesukelia nereikalingo svorio.

Peržiūrėkite mūsų platų nešiojamųjų kompiuterių ir "Macbook" krepšių asortimentą. Garantuojame, kad tarp jų rasite gaminį, atitinkantį jūsų lūkesčius tiek estetikos, tiek funkcionalumo požiūriu.

Macbook ir nešiojamųjų kompiuterių krepšiai iš mūsų asortimento:

- 13,3 colių "Macbook Air Pro" krepšiai
- 15,6 colių nešiojamųjų kompiuterių krepšiai
- 13,3 - 14 colių nešiojamųjų kompiuterių krepšiai
- 14 colių "Macbook Pro" krepšiai
- 17,3 colių didelių nešiojamųjų kompiuterių krepšiai


Mūsų parduotuvėje kiekvienas ras sau tinkamą sprendimą. Mūsų krepšiai pasižymi santūriu dizainu, kuris neabejotinai turės teigiamą poveikį jūsų įvaizdžiui.

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl