box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

Tinkamas pasirinkimas jūsų nešiojamajam kompiuteriui


Nepaprastai svarbu pasirinkti tinkamą kuprinę nešiojamajam kompiuteriui ne tik dėl patogumo, bet visų pirma dėl įrangos saugumo. Mūsų asortimente rasite įvairių dydžių ir spalvų nešiojamojo kompiuterio kuprinių, atitinkančių įvairius poreikius.

- Optimalūs matmenys: Mūsų klientai dažnai ieško kuprinių, tinkamų nešiojamiesiems kompiuteriams iki 15,6 colių. Prieš perkant patartina atidžiai patikrinti savo nešiojamojo kompiuterio matmenis ir įsitikinti, kad pasirinkta kuprinė atitiks jūsų lūkesčius.
- Spalvų ir dydžių įvairovė: Siūlome nešiojamojo kompiuterio kuprines įvairių spalvų ir dydžių, todėl galite jas pritaikyti pagal savo stilių ir poreikius.
- Praktiškumas iki galo: priklausomai nuo modelio, kuprinės turi skirtingą skyrių skaičių, todėl galėsite patogiai išdėstyti ir laikyti įvairius daiktus.

Sauga ir tvarumas - svarbiausi dalykai

Nešiojamojo kompiuterio priežiūra - tai ne tik reguliarūs programinės įrangos atnaujinimai. Tinkamas saugojimas ir transportavimas yra svarbiausi dalykai, kad įranga ilgai išliktų puikios būklės.

- Sustiprintos siūlės ir vandeniui atspari medžiaga: dėl šių sprendimų kuprinė yra itin patvari ir apsaugo turinį nuo drėgmės net lietingu oru.
- Paminkštintas vidus: kuprinės vidaus poliesterio pamušalas papildomai apsaugo nešiojamąjį kompiuterį nuo įbrėžimų ir mechaninių pažeidimų. Be to, jis palengvina nešiojamojo kompiuterio įdėjimą ir išėmimą iš kuprinės.
- Dvigubas užtrauktukas: Tai ne tik praktiškas sprendimas, bet ir suteikia papildomą apsaugą nuo netyčinio kuprinės atidarymo.

Papildomos nešiojamojo kompiuterio kuprinės funkcijos jūsų patogumui

Mūsų siūlomos nešiojamojo kompiuterio kuprinės, be savo pagrindinės funkcijos, pasižymi daugybe funkcijų, dėl kurių jos tampa dar patrauklesnės naudotojams.

- Išskirtinė talpa: mūsų kuprinės skirtos ne tik nešiojamajam kompiuteriui nešiotis. Dėl išmanios konstrukcijos jas galima naudoti kaip mažus lagaminus, į kuriuos galima sutalpinti būtiniausius priedus ir drabužius.
- USB jungtis: Įmontuota USB jungtis leidžia prijungti išorinį maitinimo šaltinį, pvz., maitinimo banką, kuris labai praverčia ilgesnėse kelionėse arba tais atvejais, kai kyla pavojus, kad jūsų įrenginiui gali išsikrauti baterija.

Peržiūrėkite mūsų platų nešiojamųjų kompiuterių kuprinių asortimentą. Nesvarbu, ar esate studentas, profesionalas, ar aistringai domitės naujomis technologijomis, turime tai, kas puikiai atitiks jūsų poreikius. Su jomis jūsų nešiojamasis kompiuteris visada bus saugus, o jūs būsite pasirengę bet kokiems iššūkiams!

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl