box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

SD ATMINTIES KORTELĖ
Tai viena populiariausių laikmenų, naudojamų nuotraukoms, vaizdo įrašams ir duomenims telefone, fotoaparate, planšetiniame kompiuteryje ar net nešiojamajame kompiuteryje išsaugoti. Mūsų asortimente esančių kortelių talpos pakanka ir mėgėjiškam, ir profesionaliam naudojimui. Puikią gaminių kokybę patvirtina gamintojo suteikiama garantija visam gyvenimui. Prekiaujame atminties kortelėmis, skirtomis naudoti mokykloje, darbe ir universitete. Atminties kortelė gali išplėsti duomenų vietą išmaniajame telefone.

Kada verta pirkti SD atminties kortelę?
Jei esate aistringas fotografijos mėgėjas, jums reikia daugiau virtualios vietos skaitmeniniams pasiekimams saugoti arba tiesiog norite būti tikri, kad jums nepritrūks vietos dirbant ar užsiimant aistra. SD atminties kortelė visada yra geras pasirinkimas!

USB ATMINTINĖ - UNIVERSALI DUOMENŲ LAIKMENA
Rinkdamiesi USB atmintinę turite atkreipti dėmesį į gaminio talpą. Rinkdamiesi "flash" atmintinę rinkitės patikimus prekės ženklus, kad nereikėtų nerimauti dėl savo duomenų saugumo. "Flash" atmintinė yra patogus būdas laikyti duomenis po ranka. Gaminį galite pritvirtinti prie raktų ir nesijaudinti, kad pamiršite jį pasiimti su savimi. Renkantis "flash" atmintinę svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokią USB sąsają ji palaiko - ji gali palaikyti USB 3.0 arba USB 2.0.

Kam atminties kortelė bus tinkamas sprendimas?
Tiesą sakant, visiems! Jei norite saugoti ir greitai perkelti didelius failus, pvz., vaizdo įrašus, nuotraukas ar pristatymus. Jei norite būti tikri, kad jūsų duomenys visada su jumis ir nesvarbu, ar esate namuose, ar kelyje. Atminties kortelės suderinamos ir su "Windows", ir su "Mac OS X", todėl pasirūpinsime, kad jums būtų patogu perkelti duomenis bet kuria kryptimi.

Kur galite įsigyti atminties kortelę?
Atminties kortelę galite įsigyti mūsų parduotuvėje arba bet kurioje kitoje elektronikos prekių parduotuvėje. Tačiau būtent pas mus sulauksite patarėjų, kurie padės sąžiningai pasirinkti jūsų poreikius atitinkančius sprendimus. Siūlome žinomiausių prekės ženklų, tokių kaip "Kingston" ir "GOODRAM", atminties korteles. Daugiausia dėmesio skiriame produktų ir paslaugų kokybei, kuri kartu suteiks jums geriausią apsipirkimo patirtį. Zenwire.eu - tai aistringai valdoma parduotuvė, kurioje visada rasite tai, ko jums reikia.

Jei turite klausimų, visada galite kreiptis į mūsų konsultantus. Ir nepamirškite - mes suteikiame garantiją jūsų įsigytiems daiktams, todėl jums nereikia dėl nieko nerimauti!

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl