box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

Automobiliniai laikikliai su QI indukciniu įkrovikliu

Jei ieškote telefono automobilinio laikiklio su įmontuotu indukciniu įkrovikliu, turime puikų gaminį.
Mūsų belaidžio įkrovimo automobilinis laikiklis suderinamas su visais telefonais, kurie palaiko indukcinį įkrovimą, ir gali būti pritaikytas pagal jūsų poreikius. Naudodami šį automobilinį telefono laikiklį daugiau niekada nesijaudinsite dėl baterijos veikimo laiko!

Kodėl verta rinktis indukcinį įkroviklį, įmontuotą į automobilio laikiklį?
Automobilinis laikiklis su įmontuotu indukciniu įkrovikliu yra puikus pasirinkimas klientams, kurie nori įkrauti telefoną ir tuo pačiu metu vairuoti. Įkrovimas jokiu būdu netrukdo naudotis, pavyzdžiui, navigacijos funkcijomis arba telefono skambučiais laisvų rankų įranga.

Automobiliniai telefonų laikikliai su integruotu belaidžio įkrovimo kilimėliu padės sumažinti dėmesio blaškymą ir užtikrins saugesnę patirtį kelyje. Indukciniai automobilių įkrovikliai yra vienas populiariausių mūsų gaminių! Automobilinį laikiklį su įmontuotu indukciniu įkrovikliu lengva naudoti ir jis užtikrins jūsų saugumą vairuojant.

Į paruoštą naudoti rinkinį, kuriame rasite automobilinį laikiklį su belaidžiu įkrovikliu, įeina instrukcija lenkų kalba, maitinimo kabelis iš USB į USB-C, išmetimo grotelių spaustukas, kuriuo galėsite pritvirtinti gaminį prie oro ventiliacijos angų ir elegantiška pakuotė, kurią galima naudoti kaip dovanų pakuotę, jei norite kam nors padovanoti tokį įrenginį.

Papildomas privalumas - laikiklio prispaudimo prie telefono sistema, aktyvuojama palietus laikiklio nugarėlę. Palietus rankenas atitinkamoje vietoje, jos pačios įsitempia ir nereikia jų reguliuoti rankiniu būdu.

Kai kalbama apie patį naudojimą ir į tokį laikiklį įstatyto telefono kampo ar orientacijos nustatymą, gamintojas įveikė iššūkį ir palieka jums daugybę nustatymų galimybių. Laikiklis pakreipiamas visose plokštumose, kad galėtumėte jį puikiai pritaikyti pagal savo poreikius!

Peržiūrėkite telefonams skirtų automobilinių laikiklių su indukciniu įkrovimu asortimentą dabar ir nedelsdami užsisakykite - garantuojame jūsų pasitenkinimą ir patikimą veikimą ilgą laiką!

Ar ieškote kitų panašios kategorijos produktų? Taip pat siūlome įkroviklius, USB kabelius, adapterius, jungtis, keitiklius, šakotuvus, prijungimo stoteles ir daugybę kitų elektroninių prietaisų, kurie palengvins jūsų kasdienę veiklą. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą adresu zenwire.eu. Esame jūsų paslaugoms!

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl