box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

AUTOMOBILIŲ ĮKROVIKLIAI - ĮKROVIMAS KELYJE
Įkrovikliai praverčia šeimos ir verslo kelionėse. Jie būtini, kai išsikrauna prietaisas, kuris navigacijos būdu nukelia jus į kelionės tikslą. Naudodami automobilinį įkroviklį neturite rūpintis telefono energijos lygiu. Mūsų asortimente esantys modeliai tinka ir lengviesiems, ir sunkvežimiams. USB automobilinis įkroviklis turi visas saugiam naudojimui būtinas apsaugos priemones.

AR ĮKROVIKLIS VEIKS SU MANO TELEFONU?
Rinkdamiesi įkroviklį atkreipkite dėmesį į įkrovimo greitį ir suderinamumą su savo prietaisu. Mūsų asortimente esančiuose automobilių įkrovikliuose įdiegtas "Quick Charge" greitojo įkrovimo standartas. Be to, prie įkroviklio pravartu pridėti laidą. Taip pat svarbu, kad automobilinis įkroviklis būtų pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, atsparių mechaniniams pažeidimams. Jei telefonas palaiko indukcinį įkrovimą, galite rinktis QI įkroviklius.

Kodėl turėtumėte rinktis "Zenwire" automobilinį įkroviklį?
Pirmiausia dėl kokybės, kurios niekur kitur nerasite. "Zenwire" automobiliniai įkrovikliai su greitojo įkrovimo funkcija pagaminti itin kruopščiai ir suteikia visiškai naują patogumo dimensiją. Gamintojas labai stengėsi, kad įkroviklis atrodytų tvarkingai ir elegantiškai. Jums nebereikia nerimauti, kad sugadinsite automobilio saloną. Išskirtinis mūsų įkroviklių dizainas užtikrins, kad būtų išlaikytas interjero estetiškumas. Be to, gamintojas suteikia garantiją, pagal kurią iškilus įrangos veikimo problemoms (nors tai beveik nepasitaiko), įrangą galima pakeisti nauja arba suremontuoti.

Tai taip pat puiki dovanos idėja, kai norite padovanoti ką nors unikalaus, bet praktiško artimam žmogui.
Kaip rodo mūsų patirtis, automobiliniai laikikliai su įkrovimo funkcija tampa vis populiaresne dovana artimiesiems, kurie daug laiko praleidžia prie vairo. Toks sprendimas užtikrina naudojimo saugumą ir pagerina vairavimo komfortą, o tai teigiamai veikia vairuotoją! Įkroviklio pakuotė yra elegantiška, todėl šio daikto nereikia pakuoti kaip dovanos.

Leiskite nustebti šių sprendimų kokybe, vizualine verte ir funkcionalumu!
Taip pat nepamirškite, kad dovaną galite pasidaryti ir patys, o šie įkroviklių laikikliai - puikus pasirinkimas!

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl