box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

Produktų, atitinkančių nurodytus kriterijus, nerasta.

Mašinai ir kelionėms skirtas maitinimo blokas

Mūsų asortimente rasite universalių maitinimo blokų telefonams, nešiojamiesiems kompiuteriams ir planšetiniams kompiuteriams įkrauti. Tai naudingas prietaisas ten, kur nėra prieigos prie elektros, o jūsų prietaisui jos reikia. Svarbiausia - pritaikyti įrangą prie savo poreikių, nes tada "powerbank" pagerina mūsų veikimą ir padeda atsikratyti išsikraunančio telefono problemos. Jei pamiršote įkrauti savo išmanųjį telefoną prieš išeidami į lauką, nesijaudinkite ir rinkitės "Zenwire" maitinimo blokus, kurie yra patikimi bet kokioje situacijoje.

Kokį maitinimo bloką pasirinkti - į ką atkreipti dėmesį perkant?

Talpa - verta rinktis modelį, kuris įkraus telefoną bent du kartus.
Prievadai ir jungtys - jei norite įkrauti kelis įrenginius, rinkitės maitinimo blokus su mažiausiai dviem USB prievadais, turinčiais QUICK CHARGE įkrovimo standartą.
Įkrovimo lygio indikatorius - rodo įkrovimo būklę ir signalizuoja, kai reikia įkrauti.
"Zenwire" maitinimo bloko funkcionalumas yra neįkainojamas, nes galite ne tik įkrauti telefoną, bet ir kitus prietaisus, kuriems to reikia.

"Zenwire" maitinimo baterijos yra mažos ir nešiojamos, todėl jas lengva nešiotis. Tai labai vertinga, kai vykstate atostogauti, nes bus nepakeičiamas partneris tomis akimirkomis, kai jūsų išmanusis telefonas išsikrauna, o jums jo labiausiai reikia.

Jums nereikia nerimauti dėl laido ilgio, nes jo pakanka, kad galėtumėte patogiai įkrauti savo įrenginį.

Mūsų maitinimo baterijoms suteikiama garantija, todėl galite būti tikri, kad perkate kokybišką gaminį. Jei maitinimo blokas neveikia, pakeisime jį nauju. Nepraleiskite šios puikios progos ir įsigykite "Powerbank" dabar!

Papildomas žibintuvėlis, įtrauktas į "Zenwire" powerbanko dėklą, yra labai naudinga įranga, ypač keliaujant. Jis padės net tamsoje pataikyti USB laidą į lizdą nerizikuojant sugadinti korpuso. Mūsų gaminiai sukurti taip, kad būtų kuo funkcionalesni.

Tikimės, kad šie sprendimai jums bus naudingi ir padės priimti geriausią sprendimą perkant "Powerbank". Dėkojame, kad pasirinkote "Zenwire"! Esame pasirengę padėti, jei turite klausimų. Mūsų specialistai į juos atsakys ir pasidalins savo žiniomis.

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl