box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

USB-C prijungimo stotelės su "Display Link" technologija

  • nuolaida

Kas yra "Display Link" technologija?

Dokų stotelės su "Display Link" technologija nėra paprastos dokų stotelės. Skirtingai nuo tradicinių prijungimo stotelių, kurios paprastai naudojamos nešiojamojo kompiuterio prievadų skaičiui išplėsti arba įkrauti, "Display Link" prijungimo stotelės siūlo kai ką daugiau. Jos yra sprendimas visiems "Apple Macbook" su M1 ir M2 lustais naudotojams, norintiems naudoti kelis išorinius ekranus "Extend" režimu.

- Technologijos praktikoje: "Display Link" technologiją palaikančiose prijungimo stotelėse įmontuotas papildomas procesorius. Juo galima apdoroti duomenis, reikalingus vaizdui rodyti keliuose išoriniuose monitoriuose. Tai atsakas į naujausių "Macbook" šeimos kompiuterių keliamus iššūkius.

Kodėl verta investuoti į prijungimo stoteles su "Display Link" technologija?

Nors prijungimo stotelės su "Display Link" technologija yra šiek tiek brangesnės už standartines prijungimo stoteles, jos suteikia naudotojams daug privalumų:

- Patogus darbas keliuose ekranuose:
- Specialus procesorius: juose įmontuotas duomenų procesorius leidžia sklandžiai ir be užstrigimų rodyti vaizdą, o tai nepasiekiama daugeliui kitų dokų stotelių.
- Suderinamumas su "Macbook": Tai viena iš nedaugelio technologijų, kuri sklandžiai veikia su "Apple Macbook M1" ir M2 nešiojamaisiais kompiuteriais.

Kodėl verta rinktis "Zenwire" produktus?

Didžiuojamės, kad esame originalių "Zenwire" gaminių tiekėjai, kurie yra vieni iš pirmaujančių Docking station with Display Link technology gamintojų.

- Kokybė: "Zenwire" yra kokybės sinonimas. Naudodama naujausias technologijas ir skirdama daug dėmesio detalėms, bendrovė užtikrina savo gaminių patikimumą ir ilgaamžiškumą.
- Palaikymas:
Naudodami "Zenwire" gaminius galite tikėtis techninio palaikymo ir kokybės garantijos.
Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite platų "Zenwire" doko stotelių su "Display Link" technologija asortimentą. Kviečiame apsipirkti pas mus!

Kokius prievadus turi mūsų "Display Link" prijungimo stotelės?

USB C prijungimo stotelėse su "Display link" technologija rasite gausų prievadų rinkinį, kuris leis dar efektyviau dirbti su "Macbook M1" ir M2 įrenginiais (taip pat "Windows" sistemomis). Mūsų prietaisų įvesties pavyzdžiai:

- "Display Link" - garso ir vaizdo perdavimas per USB arba USB-C
- Kelios HDMI ir "Display Port" įvestys su iki 5K skiriamąja geba
- USB-C prievadas su greituoju įkrovimu
- SD ir "MicroSD" kortelių palaikymas - ypač svarbus fotografams
- Daugybė kitų funkcijų, priklausomai nuo pasirinkto "Macbook" doko modelio.

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl