box

Pristatymas per 2-5 darbo dienas.

car

Gausite siuntos sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.

calendar

Iki 21 dienos grąžinimo politika

product-return

Be problemų grąžina į vidaus sandėlį

awards

Oficiali "Zenwire" parduotuvė

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai.

star

Pirkite saugiai. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

PIRŠTO MEDICININIS SATURATORIUS, SKIRTAS SOTIES MATUOTI.
Medicininis soties matuoklis, daugelio dar vadinamas pulsoksimetru arba pulsoksimetru, yra labai naudingas prietaisas, kuriuo galima išmatuoti deguonies prisotinimą kraujyje ir pulsą. Jis ypač naudingas savidiagnostikos tikslais, siekiant stebėti svarbius gyvybinius požymius.

CE SERTIFIKUOTAS MEDICININIS SATURATORIUS KUR ĮSIGYTI?
Mūsų parduotuvėje rasite aukštos kokybės saturatorių deguonies prisotinimui kraujyje ir pulsui matuoti. Šiuo prietaisu galėsite lengvai, greitai ir neinvaziniu būdu atlikti matavimus. Šį produktą gali naudoti visi. Pasirūpinkite pirštų sodikliu sau, savo artimiesiems, vaikams ir darbuotojams ir užtikrinkite jiems papildomą apsaugą bei saugumą.

KAŽKAS APIE MEDICINOS SATURATORIŲ
Šis medicininis satyratorius ypač naudingas sportuojantiems ir besimankštinantiems žmonėms. Jo veikimas labai paprastas - tiesiog prispauskite oksimetrą prie piršto ar ausies spenelio ir iš karto gausite tikslią informaciją apie širdies ritmą ir deguonies prisotinimo lygį kraujyje.

Kodėl turėtumėte užsisakyti pulsoksimetrą iš mūsų?
Šį prietaisą galima naudoti savidiagnostikos tikslais. Jis padės jums, jūsų artimiesiems ar darbuotojams stebėti svarbius gyvybiškai svarbius parametrus, atspindinčius bendrą kiekvieno žmogaus sveikatos būklę. Remiantis daugybe atsiliepimų, tai yra vienas tiksliausių ir patikimiausių medicinos prietaisų rinkoje . Be to, dėl savo unikalaus dizaino ir daugiafunkciškumo jis tinka naudoti namuose arba biure.

Deguonies prisotinimo deguonimi matavimas šiuo medicinos prietaisu yra labai tikslus, todėl galėsite kasdien stebėti savo kraujo ląstelių būklę. Šiam fantastiškam prietaisui tereikia skirti kelias minutes per dieną! Naudotis šiuo medicininiu saturatoriumi labai paprasta, nereikia daug laiko, kad išmoktumėte juo naudotis! Pulsoksimetras bus patikimas pagalbininkas kovojant su įvairiomis ligomis.

PULSOKSIMETRO SAVYBĖS
Šis prietaisas pasižymi dideliu tikslumu ir gali būti naudojamas įvairiose vietose (namuose, biure, mokykloje, ekskursijose), nes yra labai mažas. Jis yra pakankamai tikslus, kad duotų aiškų signalą, jog blogėjant padėčiai reikia medicininės pagalbos. Deguonies prisotinimas yra vienas pirmųjų parametrų, leidžiančių susidaryti aiškų vaizdą apie ligonio būklę. Todėl verta investuoti į produktą, kuris gali išgelbėti mūsų ir mūsų artimųjų sveikatą, o kartais net gyvybę. Nedvejokite - užsisakykite šiandien!

 

aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl