Projektorius Full HD 4K 9000lm 300ansi 2000:1 WiFi 2,4/5 GHz Android 9 Bluetooth 5.0 HDMI USB Zenwire e520h

Prieinamumas: Didelis prieinamumas sandėlyje ! Užsisakykite šiandien !
Paskelbta: Kup do 16:45 - otrzymaj paczkę w następnym dniu roboczym!
Pristatymas: Į kainą neįskaičiuotos galimos mokėjimo išlaidos patikrinti pristatymo būdus
Kaina: 199,99 € 212,49 € 199.99
Mažiausia kaina per 30 dienų iki akcijos: 212,49 € If the product is sold for less than 30 days, the lowest price since the product went on sale is displayed.
kiekiai vnt.
 • Pirkite ir gaukite 790 parodyti KLUBAS.
 • Iškeiskite juos į produktus ir nuolaidas būsimiems pirkiniams [?]
product-return

Sklandus grįžimas į Lietuvos tašką

box-orange

Pristatymas per 2-5 darbo dienas [?]

star

Pirkite su pasitikėjimu. Mes pasirūpinsime jūsų teisėmis.

express-delivery

Gausite sekimo numerį, kad galėtumėte sekti siuntą.

calendar

Grąžinimo terminas iki 14 dienos

credit-card

Saugūs ir patogūs mokėjimai

Produkto įvertinimas
Tiekėjas: Zenwire
Prekės kodas/SKU: 3215789

apibūdinimas

Zenwire e520h 4K Full HD 1080p LED projektorius su Android 9.0, WiFi 2.4/5 Ghz su Miracast ir Airplay palaikymu, Bluetooth 5.0, ryškumas 9000 lm 2000:1 36-200 colių

Itin pažangus Zenwire e520h projektorius su Android 9.0, WiFi, Bluetooth aukščiausios klasės vaizdo ir garso potyriams. Sukurkite savo namų kiną ir mėgaukitės juo kiekvieną dieną. Žiūrėkite filmus, leiskite muziką, žaiskite žaidimus ir ką tik norite aukštos kokybės dideliame ekrane. Projektorius turi Android 9.0, WiFi ir Bluetooth, native Full HD, ryškumas 9000lm / 300 ansi, kontrastas 2000:1, ekrano dydis iki 200 colių.

✅ ZENWIRE E520H PROJEKTORIUS. SVARBIAUSIOS SAVYBĖS:

FUNKCIJOS:

 • Android 9.0 SMART TV sistema – naudokite visas mėgstamas programas, tokias kaip Youtube, Netflix, HBO, Spotify, Google Chrome naršyklę ir kitas tiesiogiai projektoriuje be papildomų įrenginių. Paverskite savo projektorių tikru SMART įrenginiu be jokių apribojimų. Dėl integruotos Android 9.0 galite mėgautis sklandžiu ir patogiu programos veikimu.
 • Integruotas 2,4/5 GHz WiFi su Miracast ir Airplay palaikymu   – žiūrėkite filmus iš savo išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio ar kompiuterio, neprijungdami projektoriaus laidais belaidžiu būdu. Veikia su Apple IOS, Android ir Windows. WiFi 5 GHZ palaikymas žymiai pagerina signalo kokybę ir stabilumą.
 • Bluetooth 5.0 – leidžia belaidžiu būdu prijungti garso sistemą, pvz., garsiakalbius, garso juostas ar ausines.
 • Ir kiti:  įmontuotas oro filtras, 23 kalbų, įskaitant lenkų, anglų ir kt., palaikymas, įmontuota strėlė, reguliuojami vaizdo parametrai ir dydis (ZOOM) ir jo rodymo kampas, automatinė trapecijos korekcija
 • Pirkite tiesiogiai iš Zenwire gamintojo.

PAVEIKSLĖLIS IR JUNGTYS:

 • Natūrali skiriamoji geba: 1920 x 1080p tikroji Full HD su galimybe leisti failus ir transliuoti 4K raiška,
 • Ryškumas:  9000 lm (300 ansi) – mėgaukitės išskirtinai aiškiu ir ryškiu vaizdu tamsoje ir net esant silpnam apšvietimui.
 • Lempa:  95W, 9000lm (300 ansi), tarnavimo laikas apie 30 000h,
 • Kontrastas: 2000:1 – išskirtinai tikslus spalvų atkūrimas ir gilios juodos spalvos,
 • Bluetooth 5.0 – leiskite garsą iš išorinių garsiakalbių belaidžiu būdu,
 • Jungtys: 2x HDMI, mini Jack, USB, AV, micro SD / TF kortelių skaitytuvas
 • Vaizdo dydis:  36-200 colių,
 • Projekcijos atstumas: 1,2-6m (metras),
 • Keystone 4D vaizdo trapecijos korekcija – paprastas fokusavimo ir vaizdo pakreipimo reguliavimas naudojant rankenėlę, be to, galite reguliuoti vaizdo rodymo kampą taip, kad projektorius galėtų net stovėti šonu į sieną ir vis tiek tinkamai rodyti vaizdą, Projektorius taip pat  turi automatinę trapecijos korekciją, kuri leidžia automatiškai reguliuoti vaizdą.
 • Integruotas 5W garsiakalbis,
 • Komplekte:  Maitinimo šaltinis, nuotolinio valdymo pultas, HDMI laidas, Jack kabelis ir Cinch mini lizdas (3,5 mm) - 3x RCA (cinch), įmontuotas stovas projektoriaus pastatymui kampu, Naudojimo instrukcija, skoninga pakuotė,
 • Galima montuoti ant trikojo, sienos ar stovo, projektorius komplektuojamas su įmontuota rankena

✅ Zenwire e520h projektorius. SMART projektorius su Android 9.0 palaikymu.

 • Projektorius „Zenwire e520h“ yra su integruota „Android 9.0“ versija . Dėl šios priežasties galėsite naudotis visomis populiariomis programomis, taip pat išmaniuosiuose televizoriuose, tokiomis kaip Netlix, HBO MAX, Amazon Prime, Disney+, Youtube, Google Chrome, Spotify ir daugelis kitų, tiesiogiai projektoriuje, nereikalaujant papildomų įrenginių.
 • Tiesiog prisijunkite prie „WiFi“ ir turėsite visišką prieigą prie „Android 9.0“ funkcijų.
 • Android 9.0 sistema pasižymi dideliu sklandumu ir veikimo stabilumu.
 • Projektorius turi 8 GB ROM ir 1 GB RAM įmontuotą atmintį, kuri sustiprina veikimo stabilumą ir leidžia jame įrašyti failus.
 • „Android 9.0“ sistema turi prieigą prie „App Store“, todėl galite atsisiųsti bet kurią reikalingą programą.
 • Projektorius palaiko daugelio kalbų versijas, įskaitant lenkų, anglų ir daugelį kitų.

✅ ATSIKRATYKITE APRIBOJIMŲ NAUDODAMI INTEGRUOTĄ 2,4/5 GHZ WIFI SU MIRACAST IR AIRPLAY PALAIKYMU. ŽIŪRĖKITE VAIZDĄ IŠ PROJEKTORIAUS BELAIDŽIU BŪDU.

Žaiskite filmus, nuotraukas, Power Point pristatymus, žaiskite žaidimus nesipainiodami belaidžiu ryšiu dėl integruoto WiFi ir palaikymo AirPlay bei Miracast. Projektorius palaiko WiFi, veikiančią 2,4 GHz ir 5 GHz dažniais.

WiFi suderinamas su sistemomis:

 • Android
 • „iOS“ („iPhone“, „iPad“)
 • Windows 7, 8, 8.1, 10, 11

Veikia su bet kuriuo Android arba IOS planšetiniu kompiuteriu ir Windows nešiojamuoju kompiuteriu su belaidžiu vaizdo transliavimu.

2.4/5 Ghz WiFi palaikymas padidina signalo stabilumą ir patikimumą perduodant vaizdą iš telefono.

✅ IŠSKIRTINIS VAIZDO RYŠKUMAS DĖL VIETINĖS FULL HD 1920X1080P IR 4K ATKŪRIMO PALAIKYMO.

Projektorius turi Full HD 1920x1080p skiriamąją gebą, o tai reiškia, kad jame galite žiūrėti multimediją itin didele raiška. Dėl to vaizdo įrašai yra aiškūs ir ryškūs, o vaizdas atrodo gražiai. Kartu su dideliu 9000 lm (300 ansi) ryškumu ir 2 000 :1 kontrasto santykiu , vizualinė patirtis yra išskirtinai aukšto lygio, todėl ji yra savo kainų klasės lyderė. Projektorius taip pat atkuria 4K turinį be jokių problemų. Projektuojamas vaizdas gali siekti iki 200 colių , todėl galėsite mėgautis kino teatru su didžiuliu ekranu.

Dėl to Zenwire e520h yra puikus pasirinkimas:

 • kasdieniniam naudojimui,
 • Jei norite žiūrėti didelės raiškos filmus,
 • žaisti,
 • Norėdami žiūrėti muzikinius vaizdo įrašus,
 • Norėdami žiūrėti pristatymą,
 • Jei norite leisti turinį iš telefono, nešiojamojo kompiuterio ar planšetinio kompiuterio,
 • Kaip televizoriaus pakaitalas – didžiulis ekranas iki 300 colių
 • Kaip išmanusis televizorius – pasiekite „Netflix“, „HBO MAX“, „Youtube“, „Amazon Prime“, „Disney+“, „Spotify“, „Google Chrome“ naršyklę ir daug daugiau (programas galima atsisiųsti iš „App Store“).

✅ ĮEIKITE Į GARSO PASAULĮ. NUSPRĘSKITE, KAIP NORITE LEISTI GARSĄ. INTEGRUOTAS 5W GARSIAKALBIS.

Projektorius Zenwire e520h turi įmontuotą 5W garsiakalbį. . Mėgaukitės garso kokybe leisdami garsą tiesiai iš projektoriaus, neprijungdami papildomų garsiakalbių.

„Bluetooth 5.0“ palaikymas  leidžia leisti garsą belaidžiu būdu, o įmontuotas mini lizdas leidžia tiesiogiai prijungti garso įrangą prie projektoriaus.

Be to, garsą galite leisti daugeliu kitų jums patogių būdų:

 • Leidžia garsą tiesiai iš projektoriaus garsiakalbių,
 • Leidžia garsą naudojant laidines ausines per mini lizdą,
 • Atkūrimas iš garsiakalbių, prijungtų prie mini lizdo,
 • Leiskite iš garsiakalbių, prijungtų belaidžiu būdu per Bluetooth 5.0.

✅ Įvairios programos

Tvirtinimas varžtu  prie  lubų laikiklio ar trikojo leidžia laisvai formuoti projektoriaus naudojimo vietą, maksimaliai išnaudodamas jo galimybes namuose ir biure. Be to, galite įdėti jį ant trikojo.

Projektorius turi įmontuotą mini rankenėlę , skirtą padėties reguliavimui naudojant jį ant plokščių paviršių. Tai leidžia pakelti projektorių apie 4 cm nuo žemės . Tai suteikia dar daugiau universalumo.

PAKABINKITE PROJEKTORIŲ AUKŠTYN KOJOM ANT LUBŲ. 360 FUNKCIJA.

Projektorius turi 360 vaizdo rodymo funkciją, todėl galite reguliuoti vaizdo kampą ir laisvai pasukti 90 laipsnių kampu. Tokiu būdu, pavyzdžiui, projektorių galite pritvirtinti aukštyn kojomis prie lubų ir suprojektuoti vaizdą taip, kaip jums patogu. Šiame projektoriuje taip pat galite skaitmeniniu būdu reguliuoti vaizdo rodymo kampą, kad jis galėtų stovėti net šonu į sieną ir vis tiek projektuoti vaizdą tiesiai į priekį (4D Keystone Correction). Projektorius taip pat gali automatiškai reguliuoti šią funkciją, jei parinktyse įjungiate automatinį vaizdo taisymą.

✅ PAPRASTUMAS IR FUNKCIONALUMAS. „ZENWIRE E520HANDROID WIFI BLUETOOTH“ PROJEKTORIAUS SCHEMA:

 1. projektoriaus lempa,
 2. IR imtuvas nuotolinio valdymo pultui,
 3. fizinių funkcijų mygtukai,
 4. maitinimo lizdas,
 5. USB jungtis,
 6. 2x HDMI lizdas
 7. AV lizdas,
 8. 3,5 mm mini jack garso jungtis
 9. SD/TF kortelių skaitytuvas
 10. IR imtuvas nuotolinio valdymo pultui,

Be to, projektorius turi įmontuotą oro filtrą , kuris neleidžia patekti į per daug nešvarumų iš aplinkos. Tai pailgina jo tarnavimo laiką ir pagerina vaizdo kokybę, nes į lempą nepatenka nešvarumų. Filtrą galite išvalyti patys.

Prie projektoriaus galite prijungti įrenginį su bet kuria operacine sistema, tokia kaip Windows, Apple IOS, Mac OS, Linux, Android ir kt.

Komplekte: e520h projektorius, maitinimo blokas, nuotolinio valdymo pultas (2x AAA baterijos neįskaičiuotos - įsigyti mūsų aukcionuose ), 1 metro HDMI laidas, Jack and Cinch minijack laidas (3,5 mm) - 3x RCA (cinch), stovas projektoriui pastatyti kampu, naudojimo instrukcija, skoninga pakuotė,

Projektorių galite valdyti nuotolinio valdymo pulteliu arba korpuse įmontuotais fiziniais mygtukais . Taip pat prie jo galite prijungti belaidę pelės ir klaviatūros rinkinį ir padaryti jį tikru SMART V įrenginiu. Tinkamą pelės ir klaviatūros rinkinį galite įsigyti mūsų aukcionuose.

✅ ITIN ILGAS LEMPOS VEIKIMO LAIKAS – 30 000 VALANDŲ.

Lempa projektoriuje tarnauja iki  30 000 valandų,  tai yra apie  3,5 metų  nepertraukiamo žiūrėjimo be pertrūkių.

Darant prielaidą, kad projektorių naudosite 6 valandas per dieną, lempa tarnaus iki 12 metų.

✅ EFEKTYVI AUŠINIMO SISTEMA IR ĮMONTUOTAS ORO FILTRAS.

Projektorius Zenwire e520h naudoja tylią ir itin efektyvią aušinimo sistemą. Integruotas oro filtras papildomai apsaugo lempą ir užtikrina ilgesnį tarnavimo laiką bei aukštesnę vaizdo kokybę. Apsaugo projektorių nuo dulkių. Galite lengvai jį išimti ir išvalyti patys.

✅ NESENSTANTIS DIZAINAS, TINKANTIS BET KOKIAM KAMBARIUI.

Korpusas pagamintas iš aukštos kokybės matinio ABS plastiko. Dėl gerai apgalvoto dizaino ir baltos spalvos prietaisas gražiai atrodys bet kokiame stiliuje ir kambaryje. Projektorius ne tik suteikia kokybišką audiovizualinį potyrį, bet ir puikiai tinka kaip namų puošmena.

✅ Susipažinkite su visu Zenwire e520h projektoriumi. Techninės specifikacijos:

 • Lempos ryškumas: 9000 liumenų (300 ansi)
 • Kontrasto santykis: 2000:1
 • Kraštinių santykis:  16:9, 4:3
 • Natūrali skiriamoji geba: 1920x1080p, maksimalus failų atkūrimo palaikymas iki 4K
 • Lempa: galia 95W, tarnavimo laikas: 30 000 val
 • Reguliavimas:  4D trapecijos korekcija +/-15 laipsnių + skaitmeninė vertikali ir horizontali korekcija, židinio reguliavimas rankenėle, skaitmeninio vaizdo kampo reguliavimas, automatinė trapecijos korekcija
 • Galimybė tvirtinti ant trikojo, taip pat prie sienos ir lubų varžtais, reguliuojama rankena iki 4 cm nuo žemės,
 • Pasirenkama projektoriaus kalba. 23 kalbų palaikymas, įskaitant lenkų, anglų ir daugelį kitų,
 • Ryšys: Wi-Fi 2.4/5 GHz, Bluetooth 5.0
 • Integruotas garsiakalbis:  5W,
 • Vaizdo dydis: 36-200 colių
 • Projekcijos atstumas: 1,2-6m
 • Darbo garsumas: 30-35 dB
 • Jungtys: 2x HDMI, mini lizdas, USB, AV, SD/TF kortelių skaitytuvas
 • Matmenys: 23x18,5x10,5 cm
 • Svoris: 1,2 kg
 • Spalva: balta su juodais akcentais

✅ VIENAS PROJEKTORIUS, DAUG NAUDOJIMO BŪDŲ. ZENWIRE E520H.

Nuspręskite, kaip norite naudoti savo Zenwire e520h. Štai ką galite su juo padaryti, be kita ko:

 • Dėl integruotos Android sistemos projektoriuje galite žiūrėti filmus iš Netflix, Youtube, HBO MAX, Amazon Prime ir kitų srautinio perdavimo platformų arba naudotis interneto naršykle ar klausytis muzikos, pvz., iš Spotify.
 • Žiūrėkite aukštos kokybės filmus su subtitrais,
 • Leisk vaikams ant jo žaisti pasakas,
 • Žaisti žaidimus iš konsolės ar telefono,
 • Naudokite lauke tamsoje,
 • Paleiskite pristatymą, pvz., „Power Point“,
 • Naudokite jį susitikimuose ir studijuodami,
 • žiūrėti rungtynes
 • Leiskite garsą belaidžiu būdu iš projektoriaus,
 • Leiskite multimediją belaidžiu būdu naudodami 2,4/5 GHz WiFi su Miracast ir Airplay palaikymu.
 • Ir daugelis kitų. Viskas priklauso nuo tavo kūrybiškumo :).

✅ PRITAIKYKITE EKRANO DYDĮ PAGAL SAVO POREIKIUS.

Naudodami mastelio keitimo funkciją, galite sumažinti vaizdą, jei manote, kad jis per didelis 50–100% diapazone.

✅ DIDELĖS PROJEKTORIAUS REGULIAVIMO IR PADĖTIES NUSTATYMO GALIMYBĖS.

Palaikydami Keystone 4D koregavimą, galite reguliuoti vaizdo padėtį daugelyje plokštumų.

Skaitmeninė trapecijos korekcija leidžia reguliuoti rodomo vaizdo kampus ir optimaliai pritaikyti jį prie paviršiaus. Dėl Keystone automatinės korekcijos funkcijos projektorius gali automatiškai pasirinkti rekomenduojamus kampo parametrus. Galite patys nuspręsti, ar norite koreguoti vaizdą patys, ar norite, kad projektorius tai padarytų automatiškai.

Be to, sistemos nustatymuose galite reguliuoti vaizdo pakreipimą, todėl galite nustatyti vaizdą taip, kad projektorius galėtų stovėti net kampu į sieną, o vaizdas vis tiek bus rodomas tiesiai ant sienos be nereikalingo nukrypimai ir iškraipymai.

Guminės pagalvėlės žymiai pagerina projektoriaus stabilumą, kai jis stovi ant lygaus paviršiaus.

✅ INTUITYVUS VAIZDO REGULIAVIMAS SU AUTOMATINE TRAPECIJOS KOREKCIJA.

Projektoriuje e520h yra integruota funkcija, skirta automatiškai reguliuoti projektoriaus ekrano padėtį, kuri labai palengvina jo reguliavimą. Dėl to projektorius automatiškai optimaliai parodys vaizdą ant sienos, kad jis būtų gerai sureguliuotas ir jame rodomas turinys būtų aiškiai matomas.

Norėdami pradėti naudoti šią parinktį, įjunkite ją projektoriaus parinktyse. Taip pat galite jį išjungti, jei norite vaizdą nustatyti rankiniu būdu.

✅ SANTRAUKA. KODĖL VERTA PIRKTI ZENWIRE E520H?

 • Pažangus projektorius su išskirtinai aukštais vaizdo parametrais: 9000 lm (300 ansi) ryškumu, 2000:1 kontrasto santykiu, Full HD 1920x1080p natūralia raiška su 4K palaikymu, todėl jis yra savo klasės lyderis,
 • Itin turtingos ryšio parinktys: 2,4 / 5 GHz Wi-Fi palaikymas, taip pat Miracast ir Airplay leidžia leisti vaizdo ir garso įrašus, pvz., iš telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio belaidžiu būdu. Bluetooth 5.0  leidžia belaidžiu būdu prijungti garsiakalbius, garso juostą ar ausines,
 • Projektorius su Android 9.0 – naudokite visas mėgstamas programas kaip išmaniajame televizoriuje, nenaudodami papildomų įrenginių, tokių kaip Netflix, HBO MAX, Amazon Prime, Disney+, Spotify, Youtube ir daugelis kitų,
 • Didžiulis vaizdas iki 200 colių su ZOOM funkcija leis koreguoti vaizdą pagal savo poreikius.
 • Puikios vaizdo koregavimo parinktys. Projektorius netgi gali stovėti šonu į sieną ir vis tiek rodyti tiesų vaizdą, naudojant atitinkamus nustatymus, automatinė trapecijos korekcija gali automatiškai pasirinkti teisingą rodomo vaizdo kampą,
 • Integruotas nuimamas oro filtras apsaugo nuo nešvarumų patekimo į projektoriaus optiką, o tai padidina įrenginio tarnavimo laiką ir apsaugo jį nuo išorinių veiksnių,
 • Įmontuota strėlė, guminės pagalvėlės užtikrina darbo stabilumą ir plačias reguliavimo galimybes,
 • Dėl kompaktiškų projektoriaus matmenų jį galima pasiimti kur tik norite,
 • Zenwire prekės ženklo gaminys.

Trumpai tariant: tai pažangus projektorius su išskirtiniu kainos ir našumo santykiu vartotojams, kurie tikisi aukštos vaizdo kokybės. Dėl daugumos moderniausių rinkoje esančių technologijų palaikymo jis patenkins poreikius įvairiomis sąlygomis. Puikios ryšio galimybės užtikrins, kad nenusivilsite ir nieko nepraleisite. „Android TV“ palaikymas suteiks prieigą prie visos mėgstamos daugialypės terpės neprijungus išorinės įrangos. Kompaktiški matmenys užtikrina mobilumą.

Siuntimo išlaidos Į kainą neįskaičiuotos galimos mokėjimo išlaidos

Pristatymo būklė:
Rinkinyje pigiau!
aukštyn
Parduotuvė veikia peržiūros režimu
Peržiūrėkite visą puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl